2024. július 27, szombat - Olga

2014. November 30. 13:49, vasárnap | Helyi
Forrás: Gulyás Sándor

Kettős keresztet állított a Jobbik a Petőfi téren

A hagyományokhoz hűen idén is keresztet állított a Jobbik kiskunfélegyházi szervezete advent alkalmából a Petőfi téren. Az egyházi jelképet Talapka István főesperes, címzetes apát és Hajagos Gyula plébános szentelte fel.

A hagyományokhoz hűen idén is keresztet állított a Jobbik kiskunfélegyházi szervezete advent alkalmából a Petőfi téren. Az egyházi jelképet Talapka István főesperes, címzetes apát és Hajagos Gyula plébános szentelte fel és áldotta meg.

Az ünnep és a szeretet jelentőségéről Csányi József polgármester, az összefogásról pedig Kollár László önkormányzati képviselő, a Jobbi helyi szervezetének elnöke beszélt. A rendezvényen közreműködtek: Sövény Tibor előadóművész, Kiss Ákos Jenő és a Cantati Giovanni kórus Kis-Fekete Vilmos vezetésével. A helyszínen a rendezvényt megelőzően ingyenes vérnyomásmérést tartottak, illetve a szervezők forró teát és langallót kínáltak a közönségnek.