2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Nem kell bölcsődei gondozási díjat fizetni Kiskunfélegyházán
2013. Szeptember 13. 10:37, péntek | Helyi

Nem kell bölcsődei gondozási díjat fizetni Kiskunfélegyházán

Kapus Krisztián polgármester kezdeményezésére a város képviselő-testülete szeptember 12-i ülésén hatályon kívül helyezte a bölcsődei gondozási díjra vonatkozó, tavaly márciusában elfogadott rendelkezéseket.

Ne legyen bölcsődei gondozási díj Félegyházán!
2013. Szeptember 12. 11:31, csütörtök | Helyi

Ne legyen bölcsődei gondozási díj Félegyházán!

A bölcsődei gondozási díjra vonatkozó rendelkezések hatályon kívül helyezését kezdeményezi Kapus Krisztián polgármester.

2012. Április 19. 14:03, csütörtök | Belföld

Emelnék az ingyenes fogászat korhatárát - szankcionálnák a vényírás szabályainak megsértését

A nyugdíjjogosultsághoz kötné az ingyenes fogászati ellátást a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium egy a kormány honlapján közzétett tervezet szerint, vagyis a jelenlegi 60-ról, 62 éves korra emelnék a korhatárt.

2012. Március 28. 14:01, szerda | Belföld

Jövő év szeptemberétől lesznek új tankönyvek

Jövő év, vagyis 2013 szeptember 1-jétől kaphatják meg először a tanulók az új Nemzeti alaptanterv kerettanterveihez igazodó tankönyveket az első, az ötödik és a kilencedik évfolyamokon, ezt követően felmenő rendszerben.