2024. április 19, péntek - Emma

Május 1-jétől ingyenesen elérhető az interneten az M3
2019. Április 29. 13:37, hétfő | Helyi

Május 1-jétől ingyenesen elérhető az interneten az M3

Május 1-jétől ingyenesen elérhető az interneten az M3 csatorna, a nézők így akkor nézhetik azt a műsort, amelyikhez kedvük van, amikor idejük van rá

Városi Mikulás ünnepség Félegyházán
2018. November 19. 11:36, hétfő | Helyi

Városi Mikulás ünnepség Félegyházán

2018. december 6-án, csütörtökön 17 órától várja a kicsiket és nagyokat a Mikulás a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Ingyenes hepatitis C-szűrés lesz az országban több helyen
2018. Szeptember 10. 08:53, hétfő | Belföld

Ingyenes hepatitis C-szűrés lesz az országban több helyen

A Vírusos Májbetegek Országos Egyesülete (Vimor) szeptember 15-én, szombaton országos szűrést szervez a hepatitis C vírussal fertőzöttek felderítésére.

Ingyenes szűrőnap a Libafesztiválon
2018. Szeptember 03. 12:52, hétfő | Helyi

Ingyenes szűrőnap a Libafesztiválon

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat, az Egészséges Félegyházáért Egyesület és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár mindenkit szeptember 8-án, szombaton 10-16 óra között egészségügyi szűrés és tanácsadásra.

Ingyenessé tették a buszközlekedést szinte egész Észtországban
2018. Július 27. 16:08, péntek | Külföld

Ingyenessé tették a buszközlekedést szinte egész Észtországban

Szinte egész Észtországban ingyenessé tették a buszközlekedést, hogy csökkentsék az országon belüli repülőutak számát és a fosszilis üzemanyag fogyasztását. Ezzel Észtország az első az európai államok között.

Még lehet igényelni az ingyenes étkeztetést a nyári szünetre
2018. Június 04. 17:02, hétfő | Belföld

Még lehet igényelni az ingyenes étkeztetést a nyári szünetre

Még lehet igényelni a nyári szünetre az ingyenes étkeztetést, a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek napi egy tál meleg ételt kaphatnak az iskolai szünetben

A német kormány az ingyenes tömegközlekedés bevezetését mérlegeli
2018. Február 13. 20:10, kedd | Külföld

A német kormány az ingyenes tömegközlekedés bevezetését mérlegeli

A tömegközlekedés ingyenessé tételét mérlegeli a német szövetségi kormány egy kedden kiszivárgott levél szerint, amelyben a levegőminőség javítása érdekében tervezett intézkedésekről tájékoztatják az Európai Bizottságot.

Ingyenes lesz a fiataloknak az első nyelvvizsga
2017. Április 27. 12:03, csütörtök | Helyi

Ingyenes lesz a fiataloknak az első nyelvvizsga

Ingyenesé teszi a kormány az első nyelvvizsga megszerzését a jövő év elejétől a 35 évesnél nem idősebbeknek

Ingyenes építőanyaggal segítenek nagycsaládosokat hazai cégek
2017. Március 13. 05:00, hétfő | Belföld

Ingyenes építőanyaggal segítenek nagycsaládosokat hazai cégek

Évente két nagycsalád építkezését támogatják hazai cégek építőanyagokkal, összesen már tíz családi ház készült el

2017. Március 02. 17:24, csütörtök | Belföld

Ingyenes lesz az első középfokú nyelvvizsga

Ingyenes lesz az első középfokú nyelvvizsga - mondta az emberi erőforrások minisztere csütörtökön Budapesten az MTI kérdésére.

2017. Március 02. 13:07, csütörtök | Helyi

Ingyenes lesz az első középfokú nyelvvizsga

Ingyenes lesz az első középfokú nyelvvizsga - mondta az emberi erőforrások minisztere, Balog Zoltán Budapesten.

Karácsonyi ingyenes ruhabörze
2016. December 16. 19:15, péntek | Helyi

Karácsonyi ingyenes ruhabörze

Dr. Kiss Ákos Csaba képviselő úr szeretettel vár mindenkit 2016. december 17-én, szombaton 10-13 óráig a Kossuthvárosi Közösségi Házban ( volt Napfény Presszó).