2024. április 25, csütörtök - Márk

2018. Szeptember 03. 12:52, hétfő | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat

Ingyenes szűrőnap a Libafesztiválon

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat, az Egészséges Félegyházáért Egyesület és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár mindenkit szeptember 8-án, szombaton 10-16 óra között egészségügyi szűrés és tanácsadásra.

Helyszín: Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti termei és a Korona Patika melleti útszakasz

Tanácsadások:

10.00 – 11.00 Dr. Bátoriné Csenki Krisztina DSGM szakgyógytornász

11.00 – 12.00 Szekeres Bernadett dietetikus

13.00 – 14.00 Dr. Fekete Róbert ortopéd rehabilitációs szakorvos, a rehabilitációs osztály vezetője

14.00 – 15.00 Dr. Kerényi Zsuzsanna tüdőgyógyász, allergológus, immunológus, anesztezilológus szakorvos

15.00 – 16.00 Dr. Terjék Gyula, a fog- és szájbetegségek szakorvosa, konzerváló fogász és protetikus

Kísérő programok:

Nyílt nap a pszichológussal – Dr. Kisné Sváb Ildikó krízistanácsadó szakpszichológus

Állapotfelmérés: vérnyomás, vércukor, koleszterin, testzsír, testtömegindex-mérés

Kockázatbecslés: cukorbetegség, szív- és érrendszeri rizikókérdőív, légzészavaros alváskérdőív, szorongással és depresszióval kapcsolatos kérdőívek – dr. Sinkó Melinda háziorvos tanácsadása

Látásélesség – közellátás – távollátás