2024. április 26, péntek - Ervin

Családi életre nevelés
2015. Február 17. 15:36, kedd | Helyi

Családi életre nevelés

Ez volt a mai (február 17.) Betűbölcsi témája a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. A baba-mama foglalkozáson Néma Attiláné Ella tartott interaktív előadást.

Egy trailer borult fel az autópályán Kecskemét és Félegyháza között
2015. Január 16. 11:10, péntek | Helyi

Egy trailer borult fel az autópályán Kecskemét és Félegyháza között

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 1 tűzesettel és 3 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Jelrendszer és vesztegetés
2015. Január 13. 14:36, kedd | Kék hírek

Jelrendszer és vesztegetés

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozást folytatott vesztegetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt R. Zoltán 61 éves budapesti és K. László 60 éves kiskunfélegyházi lakosokkal szemben.

Hírek az Ótemplomból
2015. Január 03. 13:15, szombat | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései - Karácsony 2. vasárnapja 2015. január 4.

Bács-Kiskun megyei katasztrófavédelem hírei
2014. November 10. 15:00, hétfő | Helyi

Bács-Kiskun megyei katasztrófavédelem hírei

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 2 tűzesettel és 5 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Anyakönyvi Hírek
2014. Október 14. 11:45, kedd | Helyi

Anyakönyvi Hírek

Anyakönyvi hírek.

Kamratűz Kiskunfélegyházán
2014. Augusztus 05. 09:09, kedd | Helyi

Kamratűz Kiskunfélegyházán

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába egy tűzesettel és hét műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Félegyházi csapat is indul a nemzeti csapatbajnokságban
2014. Augusztus 03. 17:30, vasárnap | Helyi sport

Félegyházi csapat is indul a nemzeti csapatbajnokságban

Négy egyesület öt csapattal képviseli megyénket a Nemzeti Sakk Csapatbajnokság 2014-15. évi szezonjában. A sorsolást augusztus 2-án tartották meg a Magyar Sakkszövetség Székházában.

A tudás hatalom: de mi fog meg a hírek közül?
2014. Június 25. 11:00, szerda | Életmód

A tudás hatalom: de mi fog meg a hírek közül?

Napjainkban az információáramlás olyan mértékű, hogy gyakorlatilag befogadhatatlan. Bizonyos – akár lényegtelen – hírek megfognak, bizonyos, sokszor súlyosak nem. A szelektálás létszükséglet. De mi alapján válogatunk?

Huszonkétszer lobbant fel a hétvégén a „piros virág”
2014. Június 10. 15:08, kedd | Helyi

Huszonkétszer lobbant fel a hétvégén a „piros virág”

Az elmúlt hétvégén a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 22 tűzesettel és hét műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Bővül a kiskunfélegyházi értéktár
2013. November 20. 15:31, szerda | Helyi

Bővül a kiskunfélegyházi értéktár

Soron következő ülését tartotta november 19-én a Kiskunfélegyházi Értéktár, ahol az értékgyűjtő kérdőívek eredményeit összegezték, valamint a beérkezett javaslatokról döntöttek.

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei
2013. November 18. 12:20, hétfő | Helyi

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó, valamint kilenc anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset történt.