2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. November 18. 12:20, hétfő | Helyi
Forrás: BMRFK

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó, valamint kilenc anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset történt.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt A. Zoltán 49 éves, és A. Zsolt 29 éves kiskunfélegyházi lakosok ellen. A két férfit 2013. november 17-én 18 óra 20 perckor Kiskunfélegyházán a Liszt Ferenc utcában igazoltatta a járőr amint kiskocsival egy gőzfejlesztő kompresszort szállítottak. Az intézkedés alkalmával kiderült, hogy a készüléket a kórház hátsó kapujának kifeszítése után az udvarból lopták el. Gyanúsítottkénti kihallgatásuk után A. Zoltánt őrizetbe vették a nyomozók, A. Zsolt pedig szabadlábon védekezik.

A Kecskeméti Rendőrkapitányság Tiszakécskei Rendőrőrse nyomozást rendelt el garázdaság bűntett elkövetésének gyanúja miatt K. Imre 33 éves tiszakécskei lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 2013. november 17-én 2 óra 15 perckor Tiszakécskén egy gyalogátkelőhelynél belekötött egy fiatalokból álló csoportba, majd elővett a zsebéből egy kisméretű konyhakést és azt egy padba döfte, majd onnan kihúzta és azzal egy 18 éves tiszakécskei fiatalember felé indult el. A társaság ekkor elszaladt, de a férfi követte őket. K. Imre magatartásától a csoport és a szemtanúk is megijedtek és megbotránkoztak azon.

A Kecskeméti Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt, bíróság elé állítás céljából, őrizetbe vette M. Marianna 48 éves Kecskemét területén élő hajléktalan nőt, aki 2013. november 17-én 9 óra 25 perckor Kecskeméten egy áruházból élelmiszert lopott, de cselekményén tetten érték.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.