2024. április 23, kedd - Béla

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései - Karácsony 2. vasárnapja
2015. január 4.

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Karácsony 2. vasárnapja -2015. január 4.

Kedd: URUNK MEDJELENÉSE (VIZKERESZT)

Akik január 1.-én nem vettek részt szentmisén, azok nem járulhatnak szentáldozáshoz, csak miután a szentgyónásukat elvégezték!

Január 6.-án kedden Vízkereszt napja. A szentmisén való részvétel bűn terhe alatt kötelező! Templomunkban ünnepi miserendet tartunk. Szentmisék reggel fél 7, 8, 9, fél 11, 16 és a Kalmár Kápolnában 17 órakor lesznek.

Január 9.-én pénteken ifjúsági mise lesz a Kalmár Kápolnában-este 7 órakor.

Elérkezett a házszentelések ideje. Akik szeretnék otthonaikat megáldatni, személyesen jelezzék a Plébánia Hivatalban.

Szentföldi zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, ami 2015. február 9.-től indul. Jelentkezni lehet a plébániai hivatalban.

Egyházközségünk nagy sikerre való tekintettel ismét megrendezi 2015, február 14. én Vőfély–Zenész találkozóját a Constantinum sportcsarnokban. Jegyek korlátozott számban kaphatók elővételben 3000 forintért a sekrestyében, plébánia hivatalban, és a plakáton feltüntetett helyeken. Tombola felajánlást szívesen elfogadunk, amit előre is köszönünk.

Akik a ebben az évben szeretnének házasságot kötni, azok jelentkezését várjuk a plébánia hivatalban.

Szentmiséket lehet íratni a plébánia hivatalban

Szeretettel ajánljuk az Ótemplom harangjairól szóló kiadványt, ami a naptárakkal, kalendáriumokkal, gyógyteákkal és szentelt borokkal együtt megvásárolhatók a kijáratnál.

Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat, Isten gondviselő jósága kísérje őket egész életükben.

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).