2024. április 24, szerda - György

Cégek, civil szervezetek figyelem – határidő közeleg!
2016. Február 12. 08:23, péntek | Helyi

Cégek, civil szervezetek figyelem – határidő közeleg!

A kft.-k, rt.-k, valamint az alapítványok, egyesületek és más civil szervezetek 2016. március 15. után már csak az új Ptk. szerint működhetnek-hívta fel a figyelmet az OBH.

Még két hétig kérhetjük a hivatalt az adóbevallásunk elkészítésére
2016. Január 17. 13:00, vasárnap | Helyi

Még két hétig kérhetjük a hivatalt az adóbevallásunk elkészítésére

Február 1-jéig választhatják a személyi jövedelemadó (szja) bevallás új formáját az erre jogosult magánszemélyek, vagyis kérhetik, hogy az adóhatóság készítse el helyettük a bevallást.

Mától igényelhető az új személyazonosító igazolvány
2016. Január 04. 13:06, hétfő | Helyi

Mától igényelhető az új személyazonosító igazolvány

Sikeresen átálltak a szakrendszerek az új okmányra - közölte a KEKKH.

Decemberben dönthetnek az adózók
2015. November 20. 11:27, péntek | Helyi

Decemberben dönthetnek az adózók

December közeledtével az adózóknak érdemes átgondolniuk, hogy a következő évtől milyen adózási mód szerint kívánják adókötelezettségeiket teljesíteni.

Kazáncsere: nagy haladékot kapott a lakosság
2015. Szeptember 17. 10:50, csütörtök | Helyi

Kazáncsere: nagy haladékot kapott a lakosság

Figyelembe véve a lakossági érdekeket és a szektorban dolgozók érdekeit, a kazánokra vonatkozó új szabály bevezetése 2015 szeptember 26-áról 2016 július 1-jére tolódik.

Elektronikus beszámoló benyújtási határideje
2015. Május 21. 14:09, csütörtök | Helyi

Elektronikus beszámoló benyújtási határideje

A társasági adóról és osztalékadóról szóló törvény hatálya alá tartozó adózóknak 2015. június 1-ig kell eleget tenniük a társaságiadó-bevallási kötelezettségüknek.

Szavatosság használt lakóingatlan hibájáért
2015. Április 26. 14:00, vasárnap | Helyi

Szavatosság használt lakóingatlan hibájáért

Miután hosszas válogatást követően sikerült kiválasztani a megfelelő eladó lakást vagy házat, esetleg házrészt, senki nem szeretne kellemetlen meglepetéseket a drága szerzeményével kapcsolatban.

Pénzt kap, aki őshonos állatot tart
2015. Március 25. 09:40, szerda | Helyi

Pénzt kap, aki őshonos állatot tart

Az őshonos és veszélyeztetett mezőgazdasági állatfajták genetikai állományának tenyésztésben történő megőrzésére adható támogatás ötödik éves kifizetési kérelmeinek benyújtására 2015. március 31-én éjfélig van lehetőség.

Lehet pályázni a sporttámogatásokra!
2015. Március 05. 11:09, csütörtök | Helyi

Lehet pályázni a sporttámogatásokra!

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő sportegyesületek, sportszervezetek pénzügyi támogatására.

Várják a civil szervezetek pályázatait!
2015. Március 05. 10:59, csütörtök | Helyi

Várják a civil szervezetek pályázatait!

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő civil szervezetek pénzügyi támogatására.

Felvételi tájékoztató rendőr szakképzésről
2015. Január 27. 16:11, kedd | Belföld

Felvételi tájékoztató rendőr szakképzésről

A rendőri hivatást választó érdeklődők jelentkezését várják a rendészeti szakközépiskolák.

Ezekre a határidőkre figyeljen SZJA-bevallásnál
2015. Január 24. 18:00, szombat | Belföld

Ezekre a határidőkre figyeljen SZJA-bevallásnál

Legkésőbb a jövő hét közepén mindenki megkapja a személyijövedelemadó-bevalláshoz szükséges csomagot. Idén csaknem 4 millió küldeményt indított útnak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).