2024. április 25, csütörtök - Márk

Fontos határidő közeleg az autósoknak
2018. Február 25. 13:00, vasárnap | Helyi

Fontos határidő közeleg az autósoknak

Azok az év végén biztosítót váltó autósok, akik nem fizették be az első negyedéves kötelező gépjármű felelősségi biztosítás díját, március 1-jéig ezt még szankciómentesen pótolhatják...

Február 15-ig lehet jelentkezni a tavaszi érettségi vizsgákra
2018. Február 12. 15:35, hétfő | Belföld

Február 15-ig lehet jelentkezni a tavaszi érettségi vizsgákra

Csütörtökig jelentkezhetnek a diákok a május-júniusi érettségi vizsgákra - közölte az Oktatási Hivatal hétfőn az MTI-vel.

Újabb adóügyi leadási határidőre figyelmeztetnek
2018. Január 10. 09:54, szerda | Belföld

Újabb adóügyi leadási határidőre figyelmeztetnek

Érdemes már januárban nyilatkozni az igénybe vehető adókedvezményekről, az adóelőleg-nyilatkozat kitöltésével és leadásával már a januári fizetés is a kedvezmények összegével növelten érkezhet februárban

Könyvelő váltása szakszerűen
2017. Október 20. 14:45, péntek | Helyi

Könyvelő váltása szakszerűen

Ma jár le a társaságiadó-bevallás határideje
2017. Május 31. 07:21, szerda | Belföld

Ma jár le a társaságiadó-bevallás határideje

Május 31-én, ma van a társaságiadó-bevallás, az elektronikus beszámoló letétbe helyezésének és közzétételének, valamint a helyi iparűzési adó (hipa) bevallás benyújtásának a határideje.

Már csak öt nap van a személyi jövedelemadó-bevallások leadására
2017. Május 18. 10:46, csütörtök | Belföld

Már csak öt nap van a személyi jövedelemadó-bevallások leadására

Már csak öt nap van a személyi jövedelemadó-bevallások leadására, amit az adózók még szombat délelőtt is megtehetnek a budapesti Eurocenterben - közölte a Nemzeti Adó és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-vel.

Fontos határidő közeledik: alig egy napod maradt, hogy írj a NAV-nak
2017. Március 15. 10:00, szerda | Helyi

Fontos határidő közeledik: alig egy napod maradt, hogy írj a NAV-nak

Körülbelül 4,5 millió ember mindennapijait bolygatja meg az adóbevallás körüli teendők a NAV becslése szerint.

December 31. több biztosítás esetében is fontos határidő
2016. December 28. 07:42, szerda | Belföld

December 31. több biztosítás esetében is fontos határidő

A nyugdíjbiztosításoknál és a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítások egy részénél is fontos határnap az év utolsó napja.

Közeledik a helyi adók befizetésének határideje
2016. Szeptember 01. 15:30, csütörtök | Helyi

Közeledik a helyi adók befizetésének határideje

Csaknem minden helyi önkormányzati adó fizetésének határideje szeptember 15. Így van ez az iparűzési adó esetében is, amely esetében kedvezőtlen piaci helyzet alakulása esetén fizetési könnyítés kérhető.

Ma van a társaságiadó-bevallás benyújtásának határideje
2016. Május 31. 07:49, kedd | Belföld

Ma van a társaságiadó-bevallás benyújtásának határideje

Május 31-én - azaz ma - van a társaságiadó-bevallás és az elektronikus beszámoló letétbe helyezésének és közzétételének határideje - hívta fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

Éjfélkor lejár az szja-bevallások benyújtásának határideje
2016. Május 20. 07:41, péntek | Belföld

Éjfélkor lejár az szja-bevallások benyújtásának határideje

Péntek éjfélkor lejár a személyijövedelemadó-bevallások benyújtásának határideje. Az adóhatóság ügyfélszolgálatai és egyes posták a szokásosnál hosszabb nyitvatartással várják az ügyfeleket,

Virágos Félegyházáért
2016. Április 11. 09:23, hétfő | Helyi

Virágos Félegyházáért

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület 2016-ban hatodik alkalommal hirdeti meg a VIRÁGOS FÉLEGYHÁZÁÉRT versenyét.