2024. április 19, péntek - Emma

Április 23-án, 24-én lesz az óvodai beiratkozás
2018. Március 29. 16:36, csütörtök | Helyi

Április 23-án, 24-én lesz az óvodai beiratkozás

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda tagintézményeibe a 2018/2019. nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beíratni gyermekeiket.

Betűbölcsi a könyvtárban
2018. Március 19. 19:25, hétfő | Helyi

Betűbölcsi a könyvtárban

Örömteli találkozások, beszélgetések, előadások, havonta két alkalommal keddenként, könyvek között, játékosan.

Szavakkal ugyanúgy lehet bántani, mint fizikálisan
2018. Február 02. 12:23, péntek | Helyi

Szavakkal ugyanúgy lehet bántani, mint fizikálisan

Ezt az állítást próbálja szemléltetni a Weapon of Coice című szemléletformáló vándorkiállítás, mely a napokban nyílt a Móra Ferenc Gimnáziumban.

Betűbölcsi a könyvárban
2018. Január 22. 16:46, hétfő | Helyi

Betűbölcsi a könyvárban

Vár a Platán
2018. Január 19. 16:43, péntek | Helyi

Vár a Platán

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményének Iskolaváró rendezvényének második foglalkozása az APRAJAFALVI NÉGYPRÓBA a 2018. január 23-án (kedden) 17 órakor lesz.

Iskolaváró rendezvények a József Attila Általános Iskolában
2018. Január 18. 14:46, csütörtök | Helyi

Iskolaváró rendezvények a József Attila Általános Iskolában

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola szeretettel várja a nagycsoportos Óvodásokat és Kedves Szüleiket iskolaváró rendezvényeire.

Vannak gyerekek, akik még soha nem voltak szemésznél
2018. Január 07. 12:00, vasárnap | Helyi

Vannak gyerekek, akik még soha nem voltak szemésznél

Bár egyike lenne a tanévkezdés előtti legfontosabb teendőknek, az iskoláskorú gyerekek minden részletre kiterjedő látásvizsgálata gyakran elmarad.

2017. November 27. 21:16, hétfő | Helyi

Iskolába hívogató nyílt nap
2017. November 14. 11:06, kedd | Helyi

Iskolába hívogató nyílt nap

A Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium Móra Ferenc Általános Iskolája nyílt napot tart a leendő első osztályos gyermekeknek és szüleiknek 2017. november 22-én, szerdán.

2017. November 13. 16:36, hétfő | Helyi

A Kalocsa Kupán is helyt álltak a Joggingos fiatalok
2017. November 13. 16:14, hétfő | Helyi sport

A Kalocsa Kupán is helyt álltak a Joggingos fiatalok

A XXVI. Kalocsa Kupa Úszóversenyen vettek részt a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Úszószakosztályának és Triatlon szakosztályának sportolói.