2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

A vágóhíd termelne, a környékbeli lakók pihennének
2015. Június 20. 08:00, szombat | Helyi

A vágóhíd termelne, a környékbeli lakók pihennének

Létezik arany középút? (Beszámoló az ügyben tartott lakossági fórumról.)

Tiszakécskén tartanak szakmai fórumot a Bács-Kiskun megyei polgármestereknek
2015. Április 16. 12:26, csütörtök | Helyi

Tiszakécskén tartanak szakmai fórumot a Bács-Kiskun megyei polgármestereknek

Bács-Kiskun megyében már hagyományos az az időszakonként megrendezésre kerülő szakmai fórum, melynek résztvevői a települési önkormányzatok vezetői.

Bemutatkozott az IKON a Rocktárban
2015. Március 28. 07:30, szombat | Helyi

Bemutatkozott az IKON a Rocktárban

Kellemes hangvételű, baráti beszélgetést szervezett a Rocktár március 27-én 16 órára az IKON - Ifjú Konzervatívok a Nemzetért Közösség elnökségével.

Lakossági Fórum
2015. Március 25. 17:34, szerda | Helyi

Lakossági Fórum

Horváth Tamás önkormányzati képviselő, az MSZP választókerületi elnöke, valamint dr. Molnár Zsolt országgyűlési képviselő, az Országgyűlés Nemzetbiztonsági Bizottság elnöke fórumot tartott a lakosság számára.

Bányai Gábor: Hatalmas kitörési lehetőség áll Kiskunfélegyháza előtt
2014. Szeptember 30. 08:15, kedd | Helyi

Bányai Gábor: Hatalmas kitörési lehetőség áll Kiskunfélegyháza előtt

Bányai Gábor, a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés elnöke, országgyűlési képviselő tartott szakmai fórumot szeptember 29-én, Kiskunfélegyházán a városháza dísztermében.

Aktualitások a mezőgazdaságban, támogatások, földforgalmi törvény
2014. Szeptember 26. 15:03, péntek | Helyi

Aktualitások a mezőgazdaságban, támogatások, földforgalmi törvény

E címmel tartanak tanácsadást október 1-jén 16.30-18.30 óra között a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szervezésében a városháza dísztermében.

Ebtartás a Lakótelepen - lakossági fórum
2014. Július 10. 16:01, csütörtök | Helyi

Ebtartás a Lakótelepen - lakossági fórum

Ebtartás a Petőfi - lakótelepen címmel lakossági fórum kerül megrendezésre 2014. július 11-én 18:00-kor az Irodában. Vendégek a Polgármesteri Hivatal és a Fidó Bácsi Közhasznú Alapítvány

Hiába a jó termék, ha „nem találja meg” a vevőt
2014. Február 11. 19:11, kedd | Helyi

Hiába a jó termék, ha „nem találja meg” a vevőt

Fórumot rendeztek ma (február 11-én) a „Tanyai gazdaságok direktértékesítésének előmozdítása projekt” keretében a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskolában.

Területfejlesztési fórumot tartottak a városházán
2014. Január 31. 09:13, péntek | Helyi

Területfejlesztési fórumot tartottak a városházán

A munka teremti a munkahelyet, ezért olyan termékeket kell kitalálni, átvenni, fejleszteni, ami munkahelyeket teremt.

Munkahelyteremtés 2014
2014. Január 15. 09:51, szerda | Helyi

Munkahelyteremtés 2014

E címmel tart munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Fókuszban a csatornaépítés
2013. November 22. 13:48, péntek | Helyi

Fókuszban a csatornaépítés

A csatornaépítés és az azzal kapcsolatban felmerült problémák volt a fő témája annak a lakossági fórumnak, amit Ván Jenő, a körzet önkormányzati képviselője tartott.

Több mint nyolcvan érdeklődő az utcafórumon
2013. November 20. 11:22, szerda | Helyi

Több mint nyolcvan érdeklődő az utcafórumon

Utcafórumot tartott november 19-én Kapus Krisztián polgármester, a 8-as számú választókörzet önkormányzati képviselője a Balassa, Bercsényi, Lisznyai, Bessenyei utca lakói részére.