2024. május 7, kedd - Gizella

Íjászat családi, baráti körben
2014. Január 27. 17:58, hétfő | Helyi sport

Íjászat családi, baráti körben

Az íjászat népszerűsítése, a szabadidő hasznos eltöltése a legfontosabb célkitűzése a 2006-ban alakult Kiskunfélegyházi Íjász Egyesületnek.

Éneklő Félegyháza az Újtemplomban
2014. Január 07. 08:53, kedd | Helyi

Éneklő Félegyháza az Újtemplomban

Idén is megrendezte hagyományos vízkereszti kórusfesztiválját a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete.

Szeretetebéd a Családok Átmeneti Otthonában
2013. December 20. 16:52, péntek | Helyi

Szeretetebéd a Családok Átmeneti Otthonában

Ebéddel és ajándékkal kedveskedett december 20-án karácsony alkalmából a Családok Átmeneti Otthona lakói számára az Összefogás az Élhetőbb Vidékért Közhasznú Egyesület és Demokrácia és Szolidaritás Félegyháza Alapítvány.

Turisztikai pályázat a Kiskunok Vidékéért Egyesületnél
2013. December 18. 21:41, szerda | Helyi

Turisztikai pályázat a Kiskunok Vidékéért Egyesületnél

A Turisztikai tevékenységek ösztönzését célzó pályázatra meghosszabbított határidővel, 2015. január 15-ig lehet benyújtani támogatási kérelmet a LEADER Helyi Akciócsoporthoz.

Adventi hangversenyt adtak a Zenebarátok
2013. December 16. 15:34, hétfő | Helyi

Adventi hangversenyt adtak a Zenebarátok

A hagyományokhoz híven idén is megszervezte adventi hangversenyét a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete.

Eredményes évet tudhat maga mögött a Mozgáskorlátozottak Egyesülete
2013. December 05. 11:00, csütörtök | Helyi

Eredményes évet tudhat maga mögött a Mozgáskorlátozottak Egyesülete

Évzáró rendezvényét tartotta december 4-én a Kiskunfélegyházi Mozgáskorlátozottak Egyesülete a Szakmaközi Művelődési Házban.

Újabb összefogás Kiskunfélegyházán
2013. Október 10. 14:15, csütörtök | Helyi

Újabb összefogás Kiskunfélegyházán

Munkára Félegyháza! címmel indított programot a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

Félegyházi sikerek a zánkai országos bajokságon
2013. Szeptember 23. 09:51, hétfő | Helyi

Félegyházi sikerek a zánkai országos bajokságon

Zánkán rendezték meg szeptember 20-22. között a Fogyatékkal Élők Magyarországi Szövetségének Országos Bajnokságát Zánkán, 258 fő részvételével.

2013. Július 23. 11:22, kedd | Helyi

A kerékpár- és motorsport kedvelői számára kíván pályát építeni a Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület a Parkerdő szomszédságában. A munka elkezdése előtt azonban környezetvédelmi hatástanulmány kell készíteni

Tótkomlóson jártak úszóink
2013. Július 08. 12:36, hétfő | Helyi sport

Tótkomlóson jártak úszóink

Tótkomlóson rendezték meg július 6-ána Rózsa Kupát, ahol 14 egyesület összesen 280 versenyzője 756-szor állt rajthoz

2012. Április 19. 07:03, csütörtök | Belföld

Önkéntes takarítás a Gellérthegyen a Föld napja alkalmából

A FŐKERT Nonprofit Zrt. az ÚJ Akropolisz Kulturális Egyesülettel karöltve a Föld Napja alkalmából 2012. április 22-én immár 17. alkalommal, takarítási akciót szervez a Gellérthegyen, a Gellért püspök szobor környékén.

2011. November 06. 07:21, vasárnap | Belföld

Ellenőrzik a kutyákat örökbefogadó gazdákat

Ellenőrizheti a fővárosban örökbefogadott kutyák állapotát, tartási körülményeit egy állatvédő egyesület.