2024. május 3, péntek - Tímea

Olimpia 2024 - Huszonkét nemzetközi sportszövetség képviselője járt Budapesten
2016. December 29. 05:00, csütörtök | Belföld

Olimpia 2024 - Huszonkét nemzetközi sportszövetség képviselője járt Budapesten

A rövid utazási időket, a város- és az olimpiai fejlesztések összhangját, valamint Budapest szépségét dicsérték elsősorban annak a 22 nemzetközi sportszövetségnek a képviselői,

Vasárnapi pihenőnap - Erdösiné népszavazási kérdését hitelesítette az NVB, az MSZP-ét elutasította
2016. Március 01. 07:47, kedd | Belföld

Hitelesítette Erdösi Lászlónénak a vasárnapi boltzárral kapcsolatos népszavazási kezdeményezését hétfői ülésén a Nemzeti Választási Bizottság (NVB).

Három magyar kötelezettségszegési ügyben döntött az Európai Bizottság
2015. Október 23. 05:00, péntek | Külföld

Három magyar kötelezettségszegési ügyben döntött az Európai Bizottság

Három magyar kötelezettségszegési ügyben döntött csütörtökön az Európai Bizottság a korábban indított eljárások új szakaszba léptetéséről,

Kialakult a bizottsági struktúra
2014. Október 28. 09:38, kedd | Helyi önkormányzati

Kialakult a bizottsági struktúra

Az október 22-i alakuló testületi ülésen Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testülete megalkotta a Szervezeti és Működési Szabályzatát, majd megválasztotta az abban meghatározott bizottságok elnökeit és tagjait.

Új helyre költöztetik Aranyhegy ideiglenes lakóit
2014. Május 24. 07:00, szombat | Helyi

Új helyre költöztetik Aranyhegy ideiglenes lakóit

Amint arról korábban beszámoltunk ,három család 19 fővel költözött be az elmúlt hét végén Aranyhegyen, a volt iskola épületébe.

Helyi értékeket is bemutatnak a helyismereti vetélkedő résztvevői
2014. Március 18. 11:17, kedd | Helyi

Helyi értékeket is bemutatnak a helyismereti vetélkedő résztvevői

Az ülésen két új helyi értékről döntöttek, egyeztettek a helyismereti vetélkedőről, valamint a Vidékfejlesztési Minisztérium Hungarikum pályázatairól.

Felesküdött a helyi választási bizottság
2014. Február 19. 08:30, szerda | Helyi

Felesküdött a helyi választási bizottság

Ünnepélyes keretek között tették le az esküt ma (február 18-án) a helyi választási bizottság tagjai a városházán, majd vették át megbízólevelüket Kapus Krisztián polgármestertől.

Helyi értékek a Kiskunfélegyházi Értéktárban
2013. December 03. 15:20, kedd | Helyi

Helyi értékek a Kiskunfélegyházi Értéktárban

Soron következő ülését tartotta december 3-án a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság, ahol a napokban értéktárba felvett helyi értékek gondozásáról döntöttek.

Ülésezett a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság
2013. Október 09. 19:00, szerda | Helyi

Ülésezett a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság

Soron következő ülését tartotta október 8-án a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság.

Petőfi visszatér
2013. Július 06. 13:00, szombat | Helyi

Petőfi visszatér

Soron következő ülését tartotta július 5-én a Kiskunfélegyházi Petőfi Emlékbizottság

2012. Május 24. 14:17, csütörtök | Sport

Közülük kerül ki a 2020-as olimpia házigazdája

Tokió, Madrid és Isztambul maradt versenyben, azaz ötről háromra csökkent azon városok száma, amelyek megrendezhetik a 2020-as nyári olimpiát.

2012. Május 24. 07:05, csütörtök | Belföld

Újabb részletek derültek ki a Malév privatizációjáról

A Malév privatizálására létrejött projektcég, az AirBridge Zrt. két alapító tulajdonosát, Költő Magdolnát és Kiss Kálmánt hallgatta meg a Malév és a Budapest Airport privatizációját vizsgáló bizottság szerdán Budapesten