2024. április 26, péntek - Ervin

Kiskun Kupa – idősebb Besze László emlékverseny
2017. Május 10. 12:27, szerda | Helyi

Kiskun Kupa – idősebb Besze László emlékverseny

Nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapat birkózóversenyt rendez a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület május 27-én, szombaton 10 órától a Constantinum sportcsarnokban.

Szép eredmények születtek a birkózásban a hétvégén
2017. Március 20. 10:09, hétfő | Helyi sport

Szép eredmények születtek a birkózásban a hétvégén

A Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület versenyzői nagyszerűen szerepeltek a lány diákolimpia országos döntőjén.

Szenzációsan szerepeltek a birkózók Korondon
2017. Január 24. 13:14, kedd | Helyi sport

Szenzációsan szerepeltek a birkózók Korondon

Kiváló eredményekkel zárult az a korondi kirándulás, amelyen a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület versenyzői vettek részt 2017. január 20-23-a között.

Éremeső Nyársapáton a kiskunfélegyházi birkózóknak
2017. Január 16. 10:35, hétfő | Helyi sport

Éremeső Nyársapáton a kiskunfélegyházi birkózóknak

Az év elején meghívást kapott a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület arra a nyársapáti versenyre, amelyet ceglédi sportbarátaik szerveztek január 14-én.

Remek eredmények születtek a birkózó versenyen
2016. Június 12. 20:44, vasárnap | Helyi sport

Remek eredmények születtek a birkózó versenyen

A Kiskunfélegyházi Vasas TK is meghívást kapott arra a nyársapáti versenyre, amelyet ceglédi sportbarátaink szerveztek 2016. május 11-ére.

2016. Május 19. 15:51, csütörtök | Helyi

Kiskun Kupa Birkózóverseny

Május 21-én 10 órától nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapat birkózóverseny kerül megrendezésre a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

Birkózó sikerek Korondon
2016. Január 27. 09:29, szerda | Helyi

Birkózó sikerek Korondon

Nagyszerűen sikerült az a korondi kirándulás, amelyen a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói vettek részt január 22-26-között.

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók
2015. December 15. 08:30, kedd | Helyi sport

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók

Az idei évben is Segesvárra utaztak a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói, hogy utoljára még egy jót versenyezzenek és találkozzanak erdélyi sportbarátaikkal, ápolva a kiváló kapcsolatokat.

Kiskunfélegyházi magyar bajnok
2015. December 06. 20:14, vasárnap | Helyi sport

Kiskunfélegyházi magyar bajnok

Nagyszerűen zárták a hazai versenyidényt a kiskunfélegyházi birkózók.

BIOGOMBA Kupa birkózó verseny eredményei
2015. Október 12. 09:16, hétfő | Helyi sport

BIOGOMBA Kupa birkózó verseny eredményei

A Kiskunfélegyházi Vasas TK szabadfogású meghívásos birkózó versenyt rendezett a legfiatalabb korosztályok számára szombaton a Constantinum Intézmény tornacsarnokában.

2015. Május 18. 10:40, hétfő | Helyi sport

Kiskun Kupa Birkózóverseny

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat részeként május 16-án ismét megrendezte a Kiskunfélegyházi Vasas TK a Kiskun Kupát, amely egyben idős Besze László nemzetközi szabadfogású emlékversenye volt.

2015. Május 13. 10:40, szerda | Helyi sport

Kiskun Kupa Birkózóverseny

'Id. Besze László emlékverseny' Nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapat birkózóversenyre kerül sor 2015. május. 16-án (szombat) 10 órától a Constantinum Intézmény Sportcsarnokában.