2024. április 19, péntek - Emma

A Nemzeti Ünnepen aranyéremmel jeleskedtek
2015. Március 16. 16:12, hétfő | Helyi sport

A Nemzeti Ünnepen aranyéremmel jeleskedtek

A március 15-ei jeles napot sportolással ünnepelték birkózóink.

Bronzérmet hoztak bírkózóink
2015. Március 04. 15:22, szerda | Helyi sport

Bronzérmet hoztak bírkózóink

Kecskeméten, a Messzi István Sportcsarnokban válogató versenyt rendeztek az elmúlt szombaton (február 28-án).

A Vasas TK birkózói remekül szerepeltek Korondon
2015. Január 28. 11:11, szerda | Helyi sport

A Vasas TK birkózói remekül szerepeltek Korondon

A Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói megkezdték a 2015. évi versenyszezont. Az év első állomása idén is erdélyi testvértelepülésünk Korond volt.

Szabadfogású diákolimpia
2014. Május 19. 14:18, hétfő | Helyi sport

Szabadfogású diákolimpia

Hétvégén, pénteken és szombaton a tiszakécskei sportcsarnokban rendezték meg a diák I. és serdülő korosztály számára a szabadfogású diákolimpiát.

10 éremmel tértek haza birkózóink!
2014. Január 28. 15:52, kedd | Helyi sport

10 éremmel tértek haza birkózóink!

Tíz versenyzővel vett rész a Korondon megrendezett 14. Lőrincz Márton Birkózó Emlékversenyen a Kiskunfélegyházi Vasas TK. Városunk fiatal birkózói négy arany, négy ezüst és két bronzéremmel tértek haza.

A Vasas TK nyerte a GANODERMA Kupát
2013. November 18. 10:44, hétfő | Helyi sport

A Vasas TK nyerte a GANODERMA Kupát

Nemzetközi szabadfogású birkózóversenyt rendezett november 16-án a Kiskunfélegyházi Vasas TK a József Attila Általános Iskola tornacsarnokában, GANODERMA Kupa néven.

Vidéki Nikolett - A birkózók közt a legszebb!
2013. Szeptember 17. 18:38, kedd | Helyi sport

Vidéki Nikolett - A birkózók közt a legszebb!

Bár a birkózó-vb-n nem lép szőnyegre a kiskunfélegyházi Vidéki Nikolett, mégis a dobogó legfelső fokára állhat, ugyanis megnyerte a budapesti verseny alkalmából rendezett szépségkirálynő-választást.

Vidéki Nikolett a legszebb Magyar birkózólány!
2013. Július 04. 16:29, csütörtök | Helyi

Vidéki Nikolett a legszebb Magyar birkózólány!

Vidéki Nikolettet, a Kiskunfélegyházi Vasas háromszoros országos bajnokát választották a sportág legszebbjének

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 01. 07:17, csütörtök | Sport

Hat újonc került be az Eb-csapatba

Március 6-án, kedden kezdődik a hatnapos birkózó Európa-bajnokság a belgrádi Arena Sportcsarnokban.

2012. Február 03. 07:57, péntek | Sport

4-5 éremesélyest is vihet Londonba a szövetség?

A jelenlegi kettő mellé további 3-4 olimpiai kvóta megszerzésében bízik Struhács György, a kötöttfogású birkózók kapitánya, aki ugyanakkor értetlenül áll a kvalifikációs versenyek időpontja és lebonyolítási rendje előtt.