2024. április 28, vasárnap - Valéria

A ravatalozó megépítése után is folytatódik a fejlődés Bense Zoltán választókerületében
2017. November 07. 16:02, kedd | Helyi

Bense Zoltán a 2. sz. választókerület önkormányzati képviselője lakossági fórumot tartott november 6-án a József Attila Általános Iskolában.

Ma lakossági fórumot tart Bense Zoltán
2017. November 06. 07:00, hétfő | Helyi

Ma lakossági fórumot tart Bense Zoltán

Lakossági fórumot tart Bense Zoltán, a 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a városüzemeltetési bizottság elnöke ma (november 6-án) 17 órakor a József Attila Általános Iskola ebédlőjében.

Újabb utak kerültek átadásra, ezúttal a Bikahegyben és a Móravárosban
2017. Szeptember 06. 11:14, szerda | Helyi

Újabb utak kerültek átadásra, ezúttal a Bikahegyben és a Móravárosban

A 2015-ös évben megkezdődött „Félegyháza Újjáépül Program” keretei között kaphatott új útburkolatot a Móravárosban és a Bikahegyben a ma (szeptember 6-án) átadásra kerülő két út.

Barangolás a Kárpátoktól egészen a törökországi hegyekig
2017. Április 21. 14:06, péntek | Helyi

Barangolás a Kárpátoktól egészen a törökországi hegyekig

A Földrajzi Szabadegyetem keretében Bense Zoltán meghívására érkezett dr. Szilassi Péter, az SZTE Természeti, Földrajzi és Geoinformatikai Tanszékének docense.

Befejeződött a Mónus Illés utcai társasház energetikai felújítása
2017. Április 13. 12:15, csütörtök | Helyi

Befejeződött a Mónus Illés utcai társasház energetikai felújítása

Újabb társasház lakói örvendhetnek a városközpontban. Lezárult a felújítása a Mónus Illés u. 2/A-B. sz. alatti lakótömbnek.

Kerékpáros nászút a világ körül
2017. Január 26. 12:40, csütörtök | Helyi

Kerékpáros nászút a világ körül

Kerékpárral a világ körül - 40 ezer kilométer, 4 év, 46 ország érdekességei és tanulságai című előadására kerül sor február 9-én, csütörtökön 17 órakor a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Lakossági fórumot tart Bense Zoltán
2016. Október 20. 13:33, csütörtök | Helyi

Lakossági fórumot tart Bense Zoltán

Bense Zoltán a 2. sz. választókerület képviselője, a Városüzemeltetési Bizottság elnöke lakossági fórumot tart 2016. november 9-én 17 órakor.

95. életévében is a jókedv és tenni akarás a legfontosabb
2016. Június 01. 13:00, szerda | Helyi

95. életévében is a jókedv és tenni akarás a legfontosabb

Tímár Lászlóné Zsuzsa nénit 95. születésnapja alkalmából köszöntötte fel ma (június 1-jén) városunk vezetése nevében Balla László alpolgármester és a körzet önkormányzati képviselője Bense Zoltán.

Parlagfű, gaz, hulladék
2013. Augusztus 07. 11:52, szerda | Helyi

Parlagfű, gaz, hulladék

Az útpadkák elhanyagolt állapotára, a szelektív hulladékszigetek körül tapasztalható körülményekre hívta fel a figyelmet Bense Zoltán önkormányzati képviselő, a Városüzemeltetési Bizottság elnöke