2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az 5. számú választókörzet karácsonyfájának is felragyogtak a fényei
2017. December 12. 16:41, kedd | Helyi

Az 5. számú választókörzet karácsonyfájának is felragyogtak a fényei

Balla László, az 5. számú választókörzet önkormányzati képviselője úgy döntött, hogy megajándékozza a körzetében élőket egy csodálatos karácsonyfával.

Műsorral köszönték meg a betlehemi jászol felállítását
2017. December 11. 12:50, hétfő | Helyi

Műsorral köszönték meg a betlehemi jászol felállítását

Nemcsak a fényfüzérek és a káprázatos karácsonyfa teszi szívet melengetővé a városközpontban az adventi hangulatot, hanem a téren felállított Betlehem is.

Megtelt az iskola aulája Balla László lakossági fórumán
2017. November 21. 16:03, kedd | Helyi

Megtelt az iskola aulája Balla László lakossági fórumán

November 20-án lakossági fórumot tartott Balla László alpolgármester, az 5. számú választókerület önkormányzati képviselője a Göllesz Viktor Általános iskola aulájában.

Kora reggel óta izgatottan készülődnek a diákok
2017. Szeptember 27. 10:54, szerda | Helyi

Kora reggel óta izgatottan készülődnek a diákok

Már régóta tervezgetik a diáknap vetélkedőinek feladatait és a színes programokat városunk diákjai, és végre ma elérkezett a nap, hogy megmutassák mire is képesek egy emlékezetes esemény érdekében.

Újabb utak kerültek átadásra, ezúttal a Bikahegyben és a Móravárosban
2017. Szeptember 06. 11:14, szerda | Helyi

Újabb utak kerültek átadásra, ezúttal a Bikahegyben és a Móravárosban

A 2015-ös évben megkezdődött „Félegyháza Újjáépül Program” keretei között kaphatott új útburkolatot a Móravárosban és a Bikahegyben a ma (szeptember 6-án) átadásra kerülő két út.

Nincsen élet muzsikaszó és dal nélkül
2017. Július 09. 07:45, vasárnap | Helyi

Nincsen élet muzsikaszó és dal nélkül

Ezt vallja id. Csányi József, aki a napokban ünnepelte 95. születésnapját. Gyermekei, unokái, dédunokái és barátai énekszóval köszöntötték őt július 7-én a Csillag Étteremben tartott ünnepségen.

Szabadtéri koncerttel jubiláltak fúvósaink
2017. Július 03. 06:59, hétfő | Helyi

Szabadtéri koncerttel jubiláltak fúvósaink

Fennállásának 30. évfordulóján Jubileumi koncerttel ünnepelt a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar július 1-jén este, városunk polgármesteri hivatala előtt.

Ismét sikert aratott a Békás városrészben megrendezett forgatag
2017. Június 20. 08:46, kedd | Helyi

Ismét sikert aratott a Békás városrészben megrendezett forgatag

Immáron második alkalommal rendezte meg a Tréfás Békás Forgatagot Balla László alpolgármester, a választókerület önkormányzati képviselője.

Hamarosan Tréfás Békás Forgatag!
2017. Június 06. 10:06, kedd | Helyi

Hamarosan Tréfás Békás Forgatag!

Immáron második alkalommal rendezi meg a Tréfás Békás Forgatagot június 17-én (szombaton) a Bajcsy Iskola (Szent Imre herceg u. 1-3.) udvarán Balla László alpolgármester, a körzet önkormányzati képviselője.

Nem merülhet feledésbe hazafiságuk
2017. Május 29. 09:05, hétfő | Helyi

Nem merülhet feledésbe hazafiságuk

A Hősök Napja alkalmából az I. és II. világháborúban elesett hősökre emlékeztek május 28-án, vasárnap.

Fát ültetett a Béke Klub
2017. Május 11. 15:04, csütörtök | Helyi

Fát ültetett a Béke Klub

A Béke Klub 1994-ben alakult Kiskunfélegyházán és immáron 22 éve szervezik meg a Béke napot. Idén egy emlékfa ültetésével próbálták felhívni a figyelmet e nap fontosságára.

Lakossági fórum: városunk egészségügyi helyzete
2017. Március 20. 11:39, hétfő | Helyi

Lakossági fórum: városunk egészségügyi helyzete

2017. március 28-án, kedden 16 órakor tart lakossági fórumot Balla László alpolgármester, önkormányzati képviselő a \"Bajcsy Iskolában\". Téma: városunk egészségügyi helyzete