2024. május 3, péntek - Tímea

Épül és szépül városunk
2015. November 24. 14:16, kedd | Helyi

Épül és szépül városunk

Mindannyiunk nagy örömére átadásra került ma (november 24-én) a Móra Gimnázium előtti tér.

Pénteken már zörgött a háló a góloktól a műfüves focipályán
2015. November 14. 06:18, szombat | Helyi sport

Pénteken már zörgött a háló a góloktól a műfüves focipályán

Két hónap szorgalmas és óriási szakértelemmel végzett munkáját követően november 13-án (pénteken) átadásra került a Műfüves focipálya a Honvéd Sporttelepen.

Avató Ünnepség
2015. November 02. 09:36, hétfő | Helyi

Avató Ünnepség

Tisztelettel meghívjuk 2015. november 6-án (pénteken) 11 órakor Fekete Pál mellszobrának avató ünnepségére a Deák Ferenc utca – Korond utca találkozásához.

Születésnap Turul Koppány-módra
2014. Szeptember 28. 15:23, vasárnap | Helyi

Születésnap Turul Koppány-módra

Fennállásának 5. évfordulóját ünnepelte ma (szeptember 28-án) a Turul Koppány Íjászai HE. A rendezvény 14 órakor a Koppányok műsorával, megemlékezéssel kezdődött a Fürdőszállóban.

Emléktáblát avattak Nyirő József tiszteletére
2014. Szeptember 19. 11:56, péntek | Helyi

Emléktáblát avattak Nyirő József tiszteletére

Az erdélyi magyar irodalom kiemelkedő alakjának, Nyirő Józsefnek állítottak emléket Szikszai László önkormányzati képviselő, dr. Tarjányi József és Bozóki István felajánlásának köszönhetően.

Táblákat avat a Natura Hungarica Közhasznú Alapítvány
2014. Május 23. 13:52, péntek | Helyi

Táblákat avat a Natura Hungarica Közhasznú Alapítvány

A táblákat május 24-én (szombaton) 14.30-kor avatják fel a Városalapítók Napja programsorozatának keretében.

Szobrot állítottak József Attilának
2014. Április 14. 15:32, hétfő | Helyi

Szobrot állítottak József Attilának

A magyar költészet kiemelkedő alakjának állított emléket ma (április 14-én) az Együtt az Összevont Iskola Diákjaiért Alapítvány a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola előtt.

Információs táblát avattak a Madárbarát kertben
2014. Március 10. 16:27, hétfő | Helyi

Információs táblát avattak a Madárbarát kertben

Az országban egyedülálló Madárbarát könyvtár szomszédságában lévő, ugyancsak kuriózumnak számító Madárbarát kertben avattak március 8-án információs táblát

Szoboravató a Platán iskolában
2014. Január 23. 16:02, csütörtök | Helyi

Szoboravató a Platán iskolában

A magyar kultúra napja alkalmából tartottak ünnepséget január 22-én a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tanintézményben.

Felavatták a Waldorf iskola névtábláját
2013. December 18. 08:23, szerda | Helyi

Felavatták a Waldorf iskola névtábláját

Ünnepélyes kertek között avatták fel december 17-én a Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola névtábláját, a Darvas téri iskolánál.

A mozgáskorlátozottak irodájának átadása
2013. Augusztus 28. 18:09, szerda | Helyi

A mozgáskorlátozottak irodájának átadása

A Szakmaközi Művelődési Házban a mozgáskorlátozottak irodájának és a darts helyiségnek avatása a közösségekkel a közösségekért.

Felavatták a megújult Petőfi szobrot
2013. Július 31. 09:21, szerda | Helyi

Felavatták a megújult Petőfi szobrot

Ünnepélyes keretek közt avatták fel július 30-án a Petőfi szobor új márvány talapzatát, és egyben Köllő Miklós megújult alkotását