2024. április 19, péntek - Emma

Karácsonyi ünnepség a nyugdíjas klubban
2019. December 20. 15:42, péntek | Helyi

Karácsonyi ünnepség a nyugdíjas klubban

Mint minden évben, idén is ünnepi műsorral lepték meg a volt Lenin Mg. Tsz Nyugdíjas Klub tagjait a karácsonyi ünnepekhez közeledve.

Országszerte ellenőrzések zajlanak a karácsonyi vásárokon
2019. December 16. 18:03, hétfő | Belföld

Országszerte ellenőrzések zajlanak a karácsonyi vásárokon

Országszerte ellenőrzéseket tartanak a hatóságok az adventi és karácsonyi vásárokon, mivel a tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen helyeken lehet a legtöbb szabálysértéssel találkozni

Az örömnek kell áthatnia a karácsonyi várakozást
2019. December 16. 06:38, hétfő | Belföld

Az örömnek kell áthatnia a karácsonyi várakozást

A karácsonyi várakozást mindig az örömnek kell áthatnia - mondta Beran Ferenc pápai káplán advent harmadik vasárnapján az M1 csatornának nyilatkozva.

A TEK biztosítja a legnagyobb fővárosi adventi és karácsonyi vásárokat
2019. December 15. 16:01, vasárnap | Belföld

A TEK biztosítja a legnagyobb fővárosi adventi és karácsonyi vásárokat

A Terrorelhárítási Központ (TEK) biztosítja a legnagyobb fővárosi adventi és karácsonyi vásárokat.

Fogyatékossággal élők által készített terméket árusító karácsonyi vásár nyílt Budapesten
2019. December 09. 15:09, hétfő | Belföld

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság által működtetett fejlesztő foglalkoztató intézmények termékeit, vagyis fogyatékossággal élő emberek által készített tárgyakat árusító karácsonyi vásár nyílt hétfőn Budapesten.

Két inkubátorra is elegendő pénz gyűlt össze a családszervezetek jótékonysági vásárán
2019. December 09. 10:53, hétfő | Belföld

Két inkubátorra is elegendő pénz gyűlt össze a családszervezetek adventi jótékonysági vásárán, amelyet december elsején tartottak a MOM Sportközpontban - közölte a Fiatal Családosok Klubjának alapítója hétfőn az M1-en.

Fellobbant a remény lángja Félegyháza adventi koszorúján
2019. December 09. 09:10, hétfő | Helyi

Fellobbant a remény lángja Félegyháza adventi koszorúján

Városunk adventi koszorújának második gyertyáját december 7-én Rónaszéki Gábor atya, a Sarlós Boldogasszony Templom plébánosa gyújtotta meg.

Meggyúlt az első adventi gyertya Kunszálláson
2019. December 02. 21:48, hétfő | Helyi

Meggyúlt az első adventi gyertya Kunszálláson

December 1-jén, Advent első vasárnapján kora este gyűltek össze a kunszállásiak az első gyertya meggyújtására.

Európában fokozottan figyelnek a karácsonyi vásárok biztonságára
2019. December 01. 12:07, vasárnap | Külföld

Európában fokozottan figyelnek a karácsonyi vásárok biztonságára

Fokozottan figyelnek a karácsonyi rendezvények, vásárok biztonságára az európai nagyvárosokban - mondta Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő az M1 csatornán vasárnap.

Kétszer annyi a lakástűz advent időszakában
2019. November 30. 11:50, szombat | Belföld

Kétszer annyi a lakástűz advent időszakában

Advent idején kétszer annyi lakás gyullad ki, mint az év más időszakaiban, pedig kis odafigyeléssel megelőzhetők lennének ezek a tüzek