2024. április 26, péntek - Ervin

Miniszteri elismerésben részesült Szatmári István húsipari szakoktató
2017. Június 21. 14:32, szerda | Helyi

Miniszteri elismerésben részesült Szatmári István húsipari szakoktató

Kimagasló pedagógiai tevékenységéért miniszteri elismerésben részesült Szatmári István a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola húsipari szakoktató tanára.

Csábító mesterségek a félegyházi Mezgé Suliban
2017. Március 30. 09:29, csütörtök | Helyi

Csábító mesterségek a félegyházi Mezgé Suliban

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola a Foglalkozások Hete elnevezésű program egyik fő állomása volt március 29-én.

Országos versenyen állhattak dobogóra a mezgés diákok
2017. Február 23. 09:20, csütörtök | Helyi

Országos versenyen állhattak dobogóra a mezgés diákok

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium ismét óriási sikert könyvelhetett el magának.

A jó tanár egész életével tanít és nevel
2016. Június 07. 16:58, kedd | Helyi

A jó tanár egész életével tanít és nevel

Miniszteri elismerésben részesült a napokban Fricska Nagy János a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Intézmény és Kollégium nyugalmazott szaktanára.

Emuból is jeleskednek a mezgés diákok
2016. Május 05. 11:12, csütörtök | Helyi

Emuból is jeleskednek a mezgés diákok

Óriási lehetőség tárult a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Húsipari Tanüzemének diákjai elé. Egy emu tenyésztő jóvoltából a tanvágóban 5 db emu került kés alá.

Átvették díjaikat húsipari termékgyártó szakma kiváló tanulói
2016. Április 21. 16:28, csütörtök | Helyi

Átvették díjaikat húsipari termékgyártó szakma kiváló tanulói

Ma (április 21-én) hirdették ki a Húsipari Termékgyártó Országos Szakma Kiváló tanulója verseny eredményeit a Mezőgazdasági Szakképző Intézmény tornacsarnokában.

Agro Sztár Fesztivál
2016. Április 11. 11:15, hétfő | Helyi

Agro Sztár Fesztivál

A Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola rendezi meg idén a szakma kiváló tanulója versenyt lovász és húsipari termékgyártó tanulók részére.

A Mezgé kiérdemelte az Ökoiskola címet
2016. Február 01. 12:48, hétfő | Helyi

A Mezgé kiérdemelte az Ökoiskola címet

Az oktatásért és a környezetvédelemért felelős tárcák 2004-ben közösen hozták létre az „Ökoiskola” címet, melyet 2005 óta minden évben pályázat útján nyerhetnek el a nevelési-oktatási intézmények.

Táncra perdült a tanári kar is
2015. November 28. 14:34, szombat | Helyi

Táncra perdült a tanári kar is

Javában tart még a báli szezon. Ezúttal a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium november 27-én megrendezésre kerülő Jótékonysági Báljára látogattunk el.

Híd épül a kerékpárosoknak
2015. Október 02. 14:37, péntek | Helyi

Híd épül a kerékpárosoknak

Ma (október 2-án) látogatást tettünk a Bercsényi u. – Mezőgazdasági Áruház között útszakasz kerékpárútjának építkezéséhez.

Az alkalmi munkával szerzett jövedelem bevallása
2015. Március 25. 09:59, szerda | Helyi

Az alkalmi munkával szerzett jövedelem bevallása

Egyszerűsített foglalkoztatás keretében alkalmi munkára, mezőgazdasági és turisztikai idénymunkára létesíthető munkaviszony.

Az Őstermelők informálódhattak az aktuális adózási kérdésekről
2015. Március 24. 21:19, kedd | Helyi

Az Őstermelők informálódhattak az aktuális adózási kérdésekről

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal tájékoztatási referense, Szabó Gábor tartott előadást március 24-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. Az őstermelők az őket érintő aktuális adózási kérdésekről bővíthették ismereteiket.