2024. április 26, péntek - Ervin

Nem jutott a legjobb 16 közé a P&P Félegyháza
2013. November 08. 13:30, péntek | Helyi

Nem jutott a legjobb 16 közé a P&P Félegyháza

Hazai pályán játszotta november 5-én a P&P Félegyháza kézilabda csapata a Magyar Kupa III. fordulóját.

Ingyenes tartásjavító torna indult a kórházban
2013. November 08. 12:06, péntek | Helyi

Ingyenes tartásjavító torna indult a kórházban

Napjainkban a gyermekek jelentős részénél alakulnak ki csont és ízületi megbetegedések. A tartási rendellenességek, a gerincferdülés a leggyakrabban előforduló orthopediai elváltozások.

A Béke téri piac árai
2013. November 08. 10:39, péntek | Helyi

A Béke téri piac árai

Aktuális árak a termelői piacról.

Újabb kötetet mutattak be a városi könyvtárban
2013. November 08. 09:47, péntek | Helyi

Újabb kötetet mutattak be a városi könyvtárban

A Móra-emlékév jegyében mutatták be K. Tóth Lenke költő, pedagógus, közíró, Móra Ferenc unokahúga könyvét november 6-án

Felújítják a bugaci és a sárpentelei cserkésztábort
2013. November 07. 17:41, csütörtök | Helyi

Felújítják a bugaci és a sárpentelei cserkésztábort

Megállapodást kötött a Kiskunok Vidékért Egyesület, a Magyar Cserkészszövetség és Bugac Nagyközség Önkormányzata, hogy pályázatot nyújtsanak be a LEADER térségek közötti együttműködés keretében.

Folytatódik a bajnokság!
2013. November 07. 11:26, csütörtök | Helyi sport

Folytatódik a bajnokság!

A 13. fordulóval folytatódik a bajnokság a megye egyben. Vasárnap kora délután négy mérkőzést rendeznek a csoportban.

Leslie L. Lawrence Félegyházán
2013. November 07. 09:10, csütörtök | Helyi

Leslie L. Lawrence Félegyházán

Lőrincz L. László író, műfordító volt a vendége november 5-én a városi könyvtár „Könyvek Klubja Olvasókör” című sorozatának.

Szolgálati jármű kapott a Szivárvány
2013. November 06. 21:05, szerda | Helyi

Szolgálati jármű kapott a Szivárvány

Dacia Duster típusú terepjáróval gazdagodott a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó intézmény.

A mezőgazdaság lehet Félegyháza kitörési pontja
2013. November 06. 18:46, szerda | Helyi

A mezőgazdaság lehet Félegyháza kitörési pontja

Soros következő ülését tartotta október 31-én a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület, ahol ismertették az egyesület eddig elért eredményeit és bemutatták a két hete indult „Munkára Félegyháza” progra

Újabb sikerek a gimiben
2013. November 06. 17:24, szerda | Helyi

Újabb sikerek a gimiben

Az Európai Unióval ismerkedhetnek meg a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium tanulói egy angol nyelvű vetélkedő keretében.

Átadták a Móra gimnázium természettudományos laborját
2013. November 06. 14:59, szerda | Helyi

Átadták a Móra gimnázium természettudományos laborját

Elkészült a Móra Ferenc Gimnázium természettudományos laborja. Az ünnepélyes átadásra november 6-án került sor. A rendezvényen a projektről és annak aktuális állásáról Kapus Krisztián polgármester adott tájékoztatást.

Gyógyító Bocsok jártak a városi könyvtárban
2013. November 06. 13:40, szerda | Helyi

Gyógyító Bocsok jártak a városi könyvtárban

A városi könyvtárban mutatták be november 6-án a Bács-Kiskun Megyei Kórház orvosai, rezidensei által indított „Gyógyító Bocsok” című programot.