2024. május 15, szerda - Zsófia

Karácsony a világ körül
2015. December 15. 11:49, kedd |

Karácsony a világ körül

Így ünneplünk Európában (Európai hagyományok).

Piaci árak
2015. December 15. 11:22, kedd |

Piaci árak

Tekintsék meg friss (2015. december 15-ei) piaci árainkat.

Adni öröm
2015. December 15. 11:06, kedd |

Adni öröm

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja az „Adni öröm” akció keretén belül tartós élelmiszert gyűjt a helyi rászorulók részére Karácsonyra.

Három év börtönt kapott egy szja-bevallással trükköző csaló
2015. December 15. 10:38, kedd |

Három év börtönt kapott egy szja-bevallással trükköző csaló

Három év börtönre ítélt egy férfit a személyi jövedelemadó (szja) bevallásával összefüggő költségvetési csalás és okirat-hamisítás miatt a Székesfehérvári Járásbíróság

Négy ha­lott az M1-esnél: porrá égtek az autók
2015. December 15. 10:15, kedd |

Négy ha­lott az M1-esnél: porrá égtek az autók

Kö­z­úti bal­eset tör­tént az M1-es au­tó­pá­lyá­tól pár száz mé­terre, Bicske kül­te­rü­le­tén, hétfő éjjel. A bal­eset­ben né­gyen hal­tak meg.

Szigorodik a jogsi eü-alkalmassági vizsgája!
2015. December 15. 09:06, kedd |

Szigorodik a jogsi eü-alkalmassági vizsgája!

Jövő évtől a vizsgálat része lesz az alvás közbeni légzészavar kiszűrése is.

Ez jól jöhet minden Facebook-felhasználónak
2015. December 15. 09:04, kedd |

Ez jól jöhet minden Facebook-felhasználónak

Túl sok közzétett adat, túl kevés biztonság - a közösségi oldal „Biztonság ellenőrzése” funkciót adott a fészbukolóknak.

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók
2015. December 15. 08:30, kedd |

Jól szerepeltek Segesváron a birkózók

Az idei évben is Segesvárra utaztak a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói, hogy utoljára még egy jót versenyezzenek és találkozzanak erdélyi sportbarátaikkal, ápolva a kiváló kapcsolatokat.

Két gyermek került kórházba szénmonoxid-mérgezés gyanújával
2015. December 15. 08:05, kedd |

Két gyermek került kórházba szénmonoxid-mérgezés gyanújával

Két gyermeket kórházba vittek a mentők szénmonoxid-mérgezés gyanújával hétfő este egy hajdúszoboszlói családi házból - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel.

Magyarországon is fellép Cesar Millan \
2015. December 15. 08:04, kedd |

Magyarországon is fellép Cesar Millan \"kutyaidomár\"

Világkörüli turnéja keretében Magyarországra is ellátogat Cesar Millan, a kutyák viselkedését 25 éve vizsgáló szakember, aki december 19-én a Papp László Budapest Sportarénában lép fel egy élő show keretében.

OGY - A lakásépítés áfacsökkentéséről és a Quaestor-törvényről is szavaz ma a Ház
2015. December 15. 08:03, kedd |

A lakásépítés áfacsökkentése mellett az új Quaestor-törvényt is elfogadhatják a képviselők ma az Országgyűlésben, az őszi ülésszak utolsó ülésnapján.

Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél
2015. December 15. 08:02, kedd |

Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél

Négyen meghaltak egy közúti balesetben hétfő este az 1-es főúton Bicskénél, az M1-es autópálya lehajtójának közelében - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.