2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Forgalomkorlátozások a Zöld Napon
2017. Április 25. 10:27, kedd |

Forgalomkorlátozások a Zöld Napon

Az alábbiakban a május 4-én érvényben lévő forgalomkorlátozásokat és útlezárásokat olvashatják.

Erős mezőnyben is kiváló eredményt értek el
2017. Április 25. 10:24, kedd |

Erős mezőnyben is kiváló eredményt értek el

Az elmúlt hétvégén Balatonbogláron rendezték meg a III. BUI Duatlon Országos Versenyt.

Forgalomkorlátozások május 1-jén
2017. Április 25. 10:23, kedd |

Forgalomkorlátozások május 1-jén

Az alábbiakban olvashatják a május 1-jén érvényben lévő forgalomkorlátozásokat.

Félegyházi diáklányok a legjobb lovászok
2017. Április 25. 09:06, kedd |

Félegyházi diáklányok a legjobb lovászok

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola két tizenegyedikes diákja is remekül szerepelt a lovászok Szakma Kiváló Tanulója Országos Versenyén.

Kodály Zoltán emlékére zengtek a dalok
2017. Április 25. 08:35, kedd |

Kodály Zoltán emlékére zengtek a dalok

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete április 22-én Kodály Zoltán születésének 135. és halálának 50 évfordulójára szervezett hangversenyt a Móra Ferenc Művelődési Központba.

Egy üveggyűjtő konténernél készített szelfivel nemcsak segíthetsz, nyerhetsz is!
2017. Április 24. 19:50, hétfő |

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Csongrádi Víz- és Kommunális Kft. összefogásával „Életmentő üveg” akció indult ma (április 24-én).

Sakk siker az országos diákolimpián
2017. Április 24. 13:35, hétfő |

Sakk siker az országos diákolimpián

Kimagasló eredményt ért el a Fülöpjakabi Sport Egyesület sakk szakosztályának női ifjúsági versenyzője Gulyás Réka a Miskolcon megrendezett sakk diákolimpián.

Maguktól dőltek le a síremlékek?
2017. Április 24. 08:00, hétfő |

Maguktól dőltek le a síremlékek?

A sírokat heteken belül helyreállítják, valószínűleg nem vandálok jártak a temetőben.

Az első 14 percben eldöntötte a rangadót a Félegyháza
2017. Április 24. 06:13, hétfő |

Az első 14 percben eldöntötte a rangadót a Félegyháza

A megyei első osztályban igazi lokális derbi a Kunszállás-Kiskunfélegyháza párosítás. A rangadót a Félegyháza ezúttal 14 perc alatt eldöntötte.

Elragadóan szép lett a Google Earth – érdemes letölteni
2017. Április 23. 18:00, vasárnap |

Elragadóan szép lett a Google Earth – érdemes letölteni

Akár telepítés nélkül is fut a minden részletében megújult ingyenes program a Chrome böngészőben.

Levélzöldségnek is megteszi
2017. Április 23. 17:00, vasárnap |

Levélzöldségnek is megteszi

Népszerű zöldségünk a karalábé, s minthogy hajtatása általános (és jövedelmező), ma már szinte egész évben kapható.

Ebből kell enned naponta, és egy szúnyog sem fog megcsípni egész nyáron
2017. Április 23. 16:00, vasárnap |

Ebből kell enned naponta, és egy szúnyog sem fog megcsípni egész nyáron

Sokan várjuk már a nyarat, de a vele járó szúnyogokat már annál kevésbé. Mégis, vannak olyanok, akik nem használnak semmilyen riasztót és mégsem csípik meg a szúnyogok.