2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Kézigránátot találtak a Mercedes-gyárban
2017. Május 04. 14:16, csütörtök |

Kézigránátot találtak a Mercedes-gyárban

Információink szerint csütörtök délelőtt földmunkák során kézigránátot találtak a kecskeméti Mercedes-gyár területén.

Ínycsiklandó falatokkal indul a május
2017. Május 04. 12:24, csütörtök |

Ínycsiklandó falatokkal indul a május

Május 3-án a Tupperware főzőklub háziasszonyai ismét találkoztak a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti kistermében, hogy megosszák egymással és az érdeklődőkkel legújabb receptjeiket.

Anyakönyvi Hírek
2017. Május 04. 09:40, csütörtök |

Anyakönyvi Hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

Fogathajtó verseny a Vasas Sportpályán
2017. Május 04. 09:25, csütörtök |

Fogathajtó verseny a Vasas Sportpályán

A Félegyházi Lovasklub Sport Egyesület szeretettel meghívja Önt és kedves Családját a Félegyházi Lovasnap keretében megrendezésre kerülő szabadidős és „C” kategóriás fogathajtó versenyre.

Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás
2017. Május 04. 09:00, csütörtök |

Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás

Minden kedves Érdeklődőt szeretettel várnak a népszerű szabadtéri kiállítás és fesztiválra 2017. május 19-28-ig 0-24 óráig Kiskunfélegyháza központjában a Petőfi téren.

Program, program hátán a Turul Koppány Íjászok életében
2017. Május 03. 17:05, szerda |

Program, program hátán a Turul Koppány Íjászok életében

2017. április 23-án a szokásos tavaszköszöntő versennyel összekötött un. Koppány-napot tartottak az egyesület tagjai Pálmonostorán a Dinnyés tanyán.

Mit üzen a fülemüle éneke?
2017. Május 03. 15:52, szerda |

Mit üzen a fülemüle éneke?

Ha hím vagy megtéplek, de ha tojó vagy várlak… A fülemüle, avagy csalogány éneke az emberi fülnek is változatos, ám ha fajtárs a hallgató, akkor ugyanaz a dallam több jelentéssel is bír.

Főhajtás az elődök előtt
2017. Május 03. 14:27, szerda |

Főhajtás az elődök előtt

A település alapító elődeire emlékeztek május elsején Jászszentlászlón, ahol kilencedik alkalommal rendezték meg a Civil Kulturális Napot és negyedszerre a Falulapítók napját.

Az önmegváltásra is emlékeztek a falu ünnepén
2017. Május 03. 14:21, szerda |

Az önmegváltásra is emlékeztek a falu ünnepén

A település alapító elődeire emlékeztek május elsején Jászszentlászlón, ahol kilencedik alkalommal rendezték meg a Civil Kulturális Napot és negyedszerre a Falulapítók Napját.

Fókuszban: az őssejtek - Még mindig sok a talány
2017. Május 03. 10:31, szerda |

Fókuszban: az őssejtek - Még mindig sok a talány

A jövő gyógyászatának talán egyik legígéretesebb iránya az őssejtkezelés.

A születés csodája
2017. Május 03. 08:54, szerda |

A születés csodája

A 13. alkalommal megrendezésre kerülő Születés hete országos programsorozathoz városunk is csatlakozott a május 2-án tartott rendezvényével, melynek a Petőfi Sándor Városi Könyvtár adott otthont.

Sikeres volt az első úszóverseny
2017. Május 02. 19:38, kedd |

Sikeres volt az első úszóverseny

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub első alkalommal rendezte meg 2017. április 15-én úszóversenyét a Félegyházi Termál Parkfürdőben.