2024. május 3, péntek - Tímea

2017. Május 04. 12:24, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Ínycsiklandó falatokkal indul a május

Május 3-án a Tupperware főzőklub háziasszonyai ismét találkoztak a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti kistermében, hogy megosszák egymással és az érdeklődőkkel legújabb receptjeiket.

Mint minden alkalommal, ezúttal is a könnyen beszerezhető, egészséges és nem utolsó sorban viszonylag elérhető árú alapanyagok élveztek elsőbbséget. Az elkészült ételeket mi magunk is könnyedén el tudjuk készíteni otthon, hagyományos edényekben. A Tupperware termékcsalád eszközeit, edényeit használva pedig időt és energiát is meg tudunk spórolni. Ez csupán egy alternatíva. Nem kötelező senkinek sem vásárolni belőle, de a lehetőség adott egy-egy ilyen klubfoglalkozáson arra, hogy megismerjék az érdeklődők a legújabb termékeket, azok használatát, illetve a legfrissebb akciókról is értesülhetnek.

A főzőklubban elkészített ételeket azután mindenki végigkóstolja és mindenki a számára legízletesebb recepteket elkérheti, hogy aztán otthon is meglephesse vele családját. A jó hangulat és a hasznos időtöltés garantált egy-egy ilyen foglalkozáson, mely minden hónap első szerdáján 17:00 órakor kerül megrendezésre a művelődési központban.

Ezúttal az alábbi ételeket készítették el gyakorlott háziasszonyaink:

• Zöldséges-rizses rakottas (Ultra Pro edényt használva)
  • Spenótos – tejszínes csirkeragu tojásos rizzsel
  • Zabpelyhes, csokoládés keksz
  • Rakott mákos tészta (Ultra Pro edényt használva)

A legközelebbi klubfoglalkozás június 7-én (szerdán) lesz 17:00 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Szeretettel vár minden kedves Érdeklődőt Drozdikné Jutka, a félegyházi Tupperware főzőklub vezetője.