2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Nemcsak a násznépnek zenéltek
2017. Szeptember 16. 13:43, szombat |

Nemcsak a násznépnek zenéltek

Az Mp13 svájci fúvószenekar noha esküvőre jöttek, mégsem csak a násznépet szerették volna szórakoztatni morva polka és big band stílusú darabjaikkal, hanem egész Félegyházát.

A belgák, akik végigcsinálták a magyarországi kéktúrát
2017. Szeptember 16. 13:00, szombat |

A belgák, akik végigcsinálták a magyarországi kéktúrát

Az ötfős csapat egyenesen Hollóházáról, a kéktúra végpontjáról érkezett Budapestre friss élményekkel és 405 kilométerrel a lábukban.

Rekordszámú magyar utazott idén Horvátországba
2017. Szeptember 16. 12:00, szombat |

Rekordszámú magyar utazott idén Horvátországba

Szeptember első hetében megdőlt a 2016-os rekord, alig nyolc hónap alatt több magyar turista járt Horvátországban és több vendégéjszakát töltött ott, mint tavaly egész évben

A Nébih nem találta jogsértőnek az albán pékségeket
2017. Szeptember 16. 11:00, szombat |

A Nébih nem találta jogsértőnek az albán pékségeket

Az albán pékségek nem jelentenek élelmiszer-biztonsági kockázatot, és nem számít jogsértésnek a Magyar Élelmiszerkönyvtől eltérő nevekkel más összetétellel gyártani termékeket

IV. Kiskunfélegyházi makettkiállítás és látványmakettezés
2017. Szeptember 16. 10:00, szombat |

IV. Kiskunfélegyházi makettkiállítás és látványmakettezés

Látványmakettezés és kiállítás várja az érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központban a több mint 20 éve működő Kiskunfélegyházi Makett Szakkör szervezésében.

A mezgésekre lehet számítani a szemétgyűjtési akciókban is
2017. Szeptember 16. 09:00, szombat |

A mezgésekre lehet számítani a szemétgyűjtési akciókban is

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola diákjai idén is csatlakoztak a TeSzedd-Önkéntesen a tiszta Magyarországért mozgalomhoz.

Közös mulatságot tartottak a városi civil szervezetek
2017. Szeptember 16. 08:00, szombat |

Közös mulatságot tartottak a városi civil szervezetek

Immáron második alkalommal rendezték meg szeptember 15-én a Szakmaközi Művelődési Házban a Városi Civil Kulturális Napot.

A Móra Ferenc Művelődési Központ októberi programajánlója
2017. Szeptember 15. 19:23, péntek |

A Móra Ferenc Művelődési Központ októberi programajánlója

A Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel hívja és várja 2017. októberi rendezvényeire.

Ne várja meg, míg a tűzoltók mennek ki önhöz!
2017. Szeptember 15. 16:09, péntek |

Ne várja meg, míg a tűzoltók mennek ki önhöz!

A katasztrófavédelem egész évben ellenőrzi, mennyire tartják be a társasházakban a tűzvédelmi előírásokat.

Megmentik a Ligetös főutca platánjait
2017. Szeptember 15. 15:20, péntek |

Megmentik a Ligetös főutca platánjait

Megérkezett az önkormányzat számlájára az a 2 milliárd forintos támogatási összeg, amelyből megvalósulhat a városközpont teljes rehabilitációja

Mezei futás az állatmenhelyért
2017. Szeptember 15. 11:50, péntek |

Mezei futás az állatmenhelyért

Ingyenes közösségi futást és/vagy sétát szerveznek szeptember 16-án, szombaton 9 órától az Állati Jó Napon a Fidó Bácsi Alapítvány HEROSZ Kiskunfélegyházi Szervezete javára.

Hagymanapot rendeznek Ópusztaszeren
2017. Szeptember 15. 11:19, péntek |

Hagymanapot rendeznek Ópusztaszeren

Hagymanapot rendeznek szombaton (szeptember 16-án) az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban, a skanzenben.