2024. május 9, csütörtök - Gergely

2017. Szeptember 16. 13:43, szombat | Helyi
Forrás: Adrienn

Nemcsak a násznépnek zenéltek

Az Mp13 svájci fúvószenekar noha esküvőre jöttek, mégsem csak a násznépet szerették volna szórakoztatni morva polka és big band stílusú darabjaikkal, hanem egész Félegyházát.

Miután letáboroztak a Petőfi szobor lábánál, páran már megálltak kíváncsiskodni, de amint elhangzottak az első fülbemászó dallamok, egyre többen sereglettek köréjük.
Valódi örömzene volt az, mellyel feldobták a szürke szombat délelőtt hangulatát a zenekar tagjai, akik a félegyházi Beatrix és a svájci Martin esküvőjére érkeztek városunkba.

Martin tagja a zenekarnak, így nem véletlenül ők játszanak életének egyik legfontosabb és legszebb eseményén. Sőt, a zenekar vándordíja, melyet minden évben az együttes legszorgalmasabb, legsikeresebb tagja kaphat meg, idén Martin kaphatta meg. Az ünnepélyes átadásra a közönség vastapsának kíséretében a Petőfi téren került sor.