2024. április 26, péntek - Ervin

Tej nélkül az élet
2015. December 09. 14:30, szerda |

Tej nélkül az élet

A MAGYAR LAKOSSÁG közel egyharmada laktózérzékeny. Ha ön is közéjük tartozik, akkor tudja, hogy mi mindenről kell lemondani emiatt.

Mikor az asztalra egészséges kenyér kerül
2015. December 09. 10:43, szerda |

Mikor az asztalra egészséges kenyér kerül

Éljünk egészségesen! - címmel előadást, könyvbemutatót és kóstolást tartott az Oltalom Alapítvány munkatársa Gyarmati Mihály a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Elkezdődött az Irgalmasság éve
2015. December 09. 10:14, szerda |

Elkezdődött az Irgalmasság éve

A több mint 250 éves Sarlós Boldogasszony templomban nyitotta meg az Irgalmasság rendkívüli évét dr. Bábel Balázs, a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye érseke.

Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek
2015. December 09. 08:09, szerda |

Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi csoportja december 8-án (kedden) tartotta hagyományos Mikulás Ünnepségét a Szakmaközi Művelődési Házban.

Doboznyi figyelmesség becsomagolva
2015. December 08. 17:31, kedd |

Doboznyi figyelmesség becsomagolva

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a GYIÖK közös összefogásának eredményeként ma (december 8-án) átadásra kerültek a rászorultaknak a jótékonysági adományok.

Ötödik helyen zárt Bács megye labdarúgó válogatottja az országos döntőben
2015. December 08. 16:00, kedd |

Ötödik helyen zárt Bács megye labdarúgó válogatottja az országos döntőben

A regionális selejtezőben a második helyen zárt a Bács megyei válogatott, így az országos döntőbe jutott az első helyet szerző Pest megyével együtt.

Az óvodásoknak mozi filmmel kedveskedett a Mikulás
2015. December 08. 12:32, kedd |

Az óvodásoknak mozi filmmel kedveskedett a Mikulás

December 7-8-9-én délelőtt városunk óvodásai a Mikulás ünnepének alkalmából ingyenes filmvetítésen vehettek(nek) részt a Petőfi Moziban.

A Piac ünnepi nyitva tartása
2015. December 08. 11:25, kedd |

A Piac ünnepi nyitva tartása

Tájékoztatjuk a kedves Vásárlókat és piaci árusokat, hogy a Félegyházi Piac az ünnepek alatt az alábbiak szerint tart nyitva.

Piaci árak
2015. December 08. 10:58, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi piacon.

A kórház szakrendeléseinek szombati működése
2015. December 08. 10:55, kedd |

A kórház szakrendeléseinek szombati működése

2015. december 12-én (szombaton) az ünnepi munkarend változásból kifolyólag változnak a szakrendelések működésének időpontjai.

Karácsonyi Pofon Party
2015. December 08. 09:42, kedd |

Karácsonyi Pofon Party

2015. december 19-én (szombaton) 13 órától a Honvéd Pálya ökölvívó termében kerül megrendezésre a Karácsonyi Pofon Party.

Ötödik helyen zárt Bács megye válogatottja
2015. December 08. 08:40, kedd |

Ötödik helyen zárt Bács megye válogatottja

Az eredmények alapján Bács megye az 5. helyen zárta a tornát, és két játékost díjaztak is, ugyanis minden megyéből külön díjjal jutalmazták a legjobb támadó, illetve legjobb védekező futballistát.