Hírek
2015. December 09. 08:09, szerda |
Helyi
Forrás: Adrienn
Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi csoportja december 8-án (kedden) tartotta hagyományos Mikulás Ünnepségét a Szakmaközi Művelődési Házban.
A szeretetszolgálatot képviselő tagok és a megjelent vendégek mellett Dr. Ónodi Izabella Művelődési és Szociális Bizottság elnöke is megtisztelte jelenlétével a rendezvényt.
A gyerekek mikulás csomagot és egy plüss játékot és plusz ajándékként még egy Balaton szeletet kaptak a nagyszakállútól a zenés műsor mellé. Az ajándékosztást követően pedig forró teával kínálták a megjelenteket.
Az ünnepségen rendhagyó módon nem a gyerekeknek kellett énekelni és verset mondani a Mikulásnak, hanem ő adott elő szép karácsonyi dalokat gitárkísérettel. A fülbemászó dallamok között a legnagyobb sikert Micimackó éneke a "Hull a hó és hózik" aratta, amelyet szinte kivétel nélkül minden felnőtt és gyermek együtt énekelt.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 27. 20:31, vasárnap | Helyi
Szijjártó Péter és Lezsák Sándor közös pódiumbeszélgetést tartott Kiskunfélegyházán
2025. Április 25. 08:18, péntek | Helyi
Hajnali razzia, drog a kocsiban, díler a diszkóban
Négy fiatal bukott le kábítószerrel Kiskunfélegyházán. A rendőrök nemcsak a tiltott szert, hanem az eladót is megtalálták, és még aznap hajnalban elfogták egy szórakozóhelyen.
2025. Április 24. 13:56, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.