2024. április 19, péntek - Emma

Mindenki segíthet a rászorulókon
2017. December 05. 09:12, kedd | Belföld

Mindenki segíthet a rászorulókon

Áruházakban, iskolákban, karácsonyi vásárokban, otthon a számítógép előtt, de még a labdarúgó-mérkőzésre készülve is bárki bekapcsolódhat a Magyar Máltai Szeretetszolgálat idei adventi jótékonysági akcióiba.

Nem csak testünknek kell táplálék
2016. Április 19. 19:20, kedd | Helyi

Nem csak testünknek kell táplálék

A Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja nem csak élelemmel és ruházattal segíti a rászorulókat, hanem havi rendszerességgel előadásokat is szervez az érdeklődőknek.

Köszönjük a segítséget!
2016. Március 22. 11:31, kedd | Helyi

Köszönjük a segítséget!

Támogatóink segítségével január, február március hónapban 599 adag élelmiszert tudtunk kiosztani és 12 intézményt támogattunk a városban.

Többet adnak mint táplálék!
2016. Március 08. 14:44, kedd | Helyi

Többet adnak mint táplálék!

A Máltai Szeretetszolgálat előadássorozatokkal is próbálja segíteni a rászorulókat.

Adni öröm
2015. December 15. 11:06, kedd | Helyi

Adni öröm

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja az „Adni öröm” akció keretén belül tartós élelmiszert gyűjt a helyi rászorulók részére Karácsonyra.

Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek
2015. December 09. 08:09, szerda | Helyi

Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi csoportja december 8-án (kedden) tartotta hagyományos Mikulás Ünnepségét a Szakmaközi Művelődési Házban.

Egészségnap a Szakmaköziben
2015. Július 16. 15:52, csütörtök | Helyi

Egészségnap a Szakmaköziben

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja ma (július 16-án) Egészségnapot tartott a Szakmaközi Művelődési Házban.

A nagy élelmiszergyártók segítségére számítanak a Máltaiak
2014. Május 22. 13:51, csütörtök | Helyi

A nagy élelmiszergyártók segítségére számítanak a Máltaiak

Farkas Ádámmal, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat kiskunfélegyházi csoportjának vezetőjével találkozott ma (május 21-én) Kapus Krisztián polgármester.