2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Éjszakai hátfájás
2015. Március 29. 15:00, vasárnap | Életmód

Éjszakai hátfájás

Az éjszakai hátfájás az alsó háttáji, vagyis a derékfájdalom egyik speciális típusa, ami akár komoly hátgerinc problémára is utalhat.

Óvatosan a mosószerkapszulákkal
2015. Március 24. 08:42, kedd | Helyi

Óvatosan a mosószerkapszulákkal

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság is csatlakozott ahhoz a globális kampányhoz, melyet az OECD indított, annak érdekében, hogy felhívja a figyelmet a mosószerkapszulák veszélyeire.

Különös baleset Kecskemét és Helvécia között
2015. Március 23. 16:09, hétfő | Kék hírek

Különös baleset Kecskemét és Helvécia között

Kecskemét - Rendkívül különös balesethez riasztották ma (március 23-án) délelőtt a tűzoltókat és a mentőket Kecskemét határába, a Helvéciai útra.

Baleset történt az M0-ás autóúton
2015. Február 09. 08:04, hétfő | Kék hírek

Baleset történt az M0-ás autóúton

A forgalom jelenleg egy sávon halad.

Jó hír a trágároknak!
2015. Január 26. 13:30, hétfő | Helyi

Jó hír a trágároknak!

Brit kutatók megállapították, hogy a káromkodás igen egészséges szokás. A szitkozódás többek között enyhíti a fájdalmat, akár testi, akár lelki sérülésről van szó.

Baleset az M5-ös autópályán
2014. December 12. 08:24, péntek | Helyi

Baleset az M5-ös autópályán

A belső forgalmi sávot lezárták a rendőrök.

Megsérült az olajteknő
2014. Október 13. 13:14, hétfő | Helyi

Megsérült az olajteknő

Kiskunfélegyházán, a Kossuth Lajos utcában egy személygépkocsi forgalomlassítón áthaladva a motorjának olajteknőjét megsértette, vasárnap délután.

Halálos közúti közlekedési baleset történt Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló között
2014. Január 04. 11:00, szombat | Helyi

A szolgálati helyükre tartó, a Készenléti Rendőrség állományában szolgálatot teljesítő rendőrök vették észre 2014. január 4-én 7 óra 3 perckor az összetört személygépkocsit.

2012. Május 28. 14:07, hétfő | Kék hírek

Taxistámadás a fővárosban - súlyos állapotban a sofőr

Súlyos sérülésekkel szállították kórházba azt a taxisofőrt, akit vasárnap délután vert meg és rabolt ki három ember.

2012. Május 22. 14:17, kedd | Kék hírek

Bántalmazta a jegykezelőt két utas

Bántalmazta a vonaton a jegykezelőt két utas, ellenük közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt indult eljárás – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata hétfőn az MTI-vel.

2012. Május 21. 07:09, hétfő | Külföld

Öt újságírót ért támadás egy hónap alatt

Egy hónapon belül öt esetben bántalmaztak munkavégzés közben újságírókat a kelet-kínai Sanghaj városában.

2012. Május 20. 14:11, vasárnap | Sport

Kihagyja az olimpiát az Európa-bajnok

Sérülése miatt nem indul a londoni olimpián Romain Barras, a tízpróba 2010-es Európa-bajnoka.