2024. április 26, péntek - Ervin

2014. Január 04. 11:00, szombat | Helyi
Forrás: BKMRF

Halálos közúti közlekedési baleset történt Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló között

A szolgálati helyükre tartó, a Készenléti Rendőrség állományában szolgálatot teljesítő rendőrök vették észre 2014. január 4-én 7 óra 3 perckor az összetört személygépkocsit.

A szolgálati helyükre tartó, a Készenléti Rendőrség állományában szolgálatot teljesítő rendőrök vették észre 2014. január 4-én 7 óra 3 perckor azt az összetört személygépkocsit, ami eddig ismeretlen körülmények között elhagyta az úttestet, és az út és a mellette lévő vasúti sínek közötti területen állt meg. A jármű a Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló közötti 5402-es számú út 15-ös kilométerénél haladt le az útról. A gépkocsit vezető férfi kirepült az autóból, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét veszítette.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja a közúti közlekedési baleset körülményeit.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker