2024. április 19, péntek - Emma

Nem minden esetben erősebb nem a férfi
2015. November 15. 10:00, vasárnap | Helyi

Nem minden esetben erősebb nem a férfi

Fókuszban a prosztata címmel több érdekes előadáson vehettek részt az érdeklődők a Rocktárban november 14-én (szombaton).

Indult a Rocktábor!
2015. Június 30. 08:35, kedd | Helyi

Indult a Rocktábor!

Kezdetét vette a VI. Rocktábor a kiskunfélegyházi Rocktár Élőzenei Bázison. Több millió forint értékű hangszerpark érkezett a városba három hétre!

Hangszersimogató a Gyermeknapon
2015. Június 01. 07:59, hétfő | Helyi

Hangszersimogató a Gyermeknapon

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár "hangszersimogatót" és hangszerbemutatót tartott május 31-én Kiskunfélegyházán a Városi Gyermeknapon.

Sikeresen toborzott a Rocktábor
2015. Május 13. 15:33, szerda | Helyi

Sikeresen toborzott a Rocktábor

A mai napon (május 13-án) megkezdődött a VI. ROCKTÁBOR promóciója és a jelentkezések fogadása a lehetséges létszám erejéig! Pénteken folytatódik a toborzás! Jelentkezzetek bátran!

MAGNA CUM LAUDE ráadás koncert
2015. Április 15. 08:57, szerda | Helyi

MAGNA CUM LAUDE ráadás koncert

A zenekar nem várt meglepetéssel állt elő legutolsó koncertjük végén! Bejelentették, hogy a nagy számú kint maradt rajongó kedvéért ismét visszajönnek a Rocktárba április 25-én.

Fergeteges Évnyitó Táncház a Rocktárban!
2015. Január 13. 08:50, kedd | Helyi

Fergeteges Évnyitó Táncház a Rocktárban!

Az új esztendő kezdetét pénteken (január 16-án) egy Fergeteges Évnyitó Táncházzal ünnepli meg a klub.

Paddy and the Rats a Rocktár színpadán!
2014. December 22. 16:20, hétfő | Helyi

Paddy and the Rats a Rocktár színpadán!

A Paddy And The Rats egy miskolci zenekar, mely tagjai a saját számai mellett az ír kocsmazenéből, skót, kelta népdalokból, tengerészdalokból és punk klasszikusokból válogatják össze a koncertrevalót.

Dupla platina-turnén a Kowalsky meg a Vega
2014. December 12. 11:12, péntek | Helyi

Dupla platina-turnén a Kowalsky meg a Vega

Őszi-téli koncertkörútra indult hazánk egyik legsikeresebb zenekara, a Kowalsky meg a Vega, melynek legutóbbi albuma, a Még nem Éden már dupla platinalemez.

A „Rock-Mikulás” közel 100 rászorult gyermeket ajándékozott meg
2014. December 06. 10:52, szombat | Helyi

A „Rock-Mikulás” közel 100 rászorult gyermeket ajándékozott meg

A Sorsocskák Alapítvány, a Rocktár Élőzenei Bázis és a Kapocs Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény december 5-én rendezte immár hagyománnyá váló rendhagyó Mikulás-ünnepségét dr. Ónodi Izabella kuratóriumi elnök vezetésével.

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban
2014. Október 24. 08:26, péntek | Helyi

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár Élőzenei Bázis interkatív 56-os megemlékezésre hívta a fiatalokat és az idősebbeket a forradalom évfordulóján.

A vallás a rockban is tündököl
2014. Szeptember 23. 08:31, kedd | Helyi

A vallás a rockban is tündököl

Koncert különlegesség a Rocktárban a Plain-Rock Egyesület és a Szent Benedek Iskola együttműködésével.

Csontos Piroska-nap Félegyházán
2014. Szeptember 16. 13:04, kedd | Helyi

Csontos Piroska-nap Félegyházán

Jótékonysági rendezvénysorozatot szervezett a félegyházi paralimpikonokért a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár.