2024. április 19, péntek - Emma

Vidámság, jókedv az idei kossuthvárosi juniálison
2013. Június 17. 12:17, hétfő | Helyi

Vidámság, jókedv az idei kossuthvárosi juniálison

Tizenegyedik alkalommal rendeztek juniálist a Kossuthvárosban a körzet önkormányzati képviselője, Jankovszki Zoltán szervezésében

Négyszáz lovas a Nyeregszemlén
2013. Május 31. 15:25, péntek | Helyi

Négyszáz lovas a Nyeregszemlén

Pálosszentkúton gyülekeztek május 29-én az ország különböző pontjairól a Nyeregszemle III. Szabadidőlovas Találkozó és Családi Fesztiválra igyekvő lovasok

Május 20-án Pünkösdölő és bodzázás Ópusztaszeren
2013. Május 16. 15:50, csütörtök | Helyi

Május 20-án Pünkösdölő és bodzázás Ópusztaszeren

Lovas virtuskodás a pünkösdi királyságért, iskolások pünkösdölője, bodzázás, májusfa-kitáncolás, vásári bábjáték, bodzás tejpite és bodzás-mézes hajdina

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán
2013. Április 21. 11:36, vasárnap | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

Tavaszi virágünnep zajlott április 20-án a Városi Könyvtár és Művelődési Központ, a Városi Önkormányzat és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület szervezésében Kiskunfélegyházán

2012. Május 25. 07:03, péntek | Belföld

A Sziget jegyeit már árusítják - nem lesz csökkentés

Nem csökken a Sziget-jegyek ára akkor sem, ha a gazdasági bizottság módosítójának köszönhetően 27 százalék helyett kedvezményes, 18 százalékos kulcs alá sorolják a fesztiválok belépőjegyeit.

2012. Május 24. 07:11, csütörtök | Külföld

Kávébár a park közepén? Nem lehetetlen

Mostantól akár valamelyik bécsi park árnyas fái alatt is kortyolhatnak frissen főzött kávét az osztrák főváros lakói: a szezon eleje óta ugyanis három mobil kávébár járja a város zöldterületeit.

2012. Május 22. 14:01, kedd | Belföld

Az összes járművét beveti a MÁV-Start

Zsúfoltságra kell számítaniuk pénteken a vonattal utazóknak a pünkösdi ünnep és egy budapesti gyermekrendezvény miatt a fővárosból induló és az oda tartó szerelvényeken.

2012. Május 18. 07:19, péntek | Sport

Kick-box Világkupát rendeznek Szegeden

Hetedszer nyerte el a kick-box Világkupa (Vk) rendezési jogát Szeged; a hétvégi megmérettetésre három kontinens – Európa, Afrika, Ázsia – várhatóan 25 országának 800 versenyzője érkezik.

2012. Május 13. 07:09, vasárnap | Kék hírek

Tovább fejlsztik az OMSZ-t - újabb 23 mentőautó áll szolgálatba

Folytatódik az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) járműparkjának fejlesztése, június végéig ismét 23 új, sárga mentőautót állítanak szolgálatba.

2012. Május 09. 14:11, szerda | Belföld

Libamáj tokaji borral – királyi lakoma a Budai Várban

Egy hétvégére most bárki királynak érezheti magát a Budai Várban, ahol június 1-3. között rendezik meg a Budavári Libamájfesztivált, amelynek díszvendége idén a Tokaji borrégió lesz.

2012. Május 06. 07:03, vasárnap | Belföld

Pénzt adnak a parlagfű ellen

Parlagfű-mentesítési pályázatot hirdetett a Jász-Nagykun-Szolnok megyei önkormányzat.