2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Május 31. 15:25, péntek | Helyi
Forrás: - Gulyás -

Négyszáz lovas a Nyeregszemlén

Pálosszentkúton gyülekeztek május 29-én az ország különböző pontjairól a Nyeregszemle III. Szabadidőlovas Találkozó és Családi Fesztiválra igyekvő lovasok, fogatosok, majd Puskás Antal plébános áldotta meg az útra kelőket és lovaikat.

Négyszáz lovas vesz részt május 31. és június 2. között a Nyeregszemle III. Szabadidőlovas Találkozó és Családi Fesztiválon, Kunszálláson. Kovács Imre polgármestertől megtudtuk, hogy a rendezvényre érkező mintegy 400 ló elhelyezésének feltételei adottak a Somogyi Lovas Szabadidőközpontban, a falu pedig házi meleg ételt biztosít a lovasoknak, a rendezvény mindhárom napján. A településen lovas polgárőrök igazítják útba a látogatókat.
A rendezvényre színvonalas programokkal várják az érdeklődőket.

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén