2024. április 19, péntek - Emma

Taroltak a Szent Benedek Gimnázium atlétái
2014. Szeptember 26. 10:22, péntek | Helyi sport

Taroltak a Szent Benedek Gimnázium atlétái

Kecskeméten rendezték meg szeptember 22-én a Megyei Középiskolás Atlétikai Csapatbajnokságot, melyen a Szent Benedek Gimnázium (volt PG) atlétái kitűnően szerepeltek.

Tanévnyitó az Újtemplomban
2014. Szeptember 10. 14:48, szerda | Helyi

Tanévnyitó az Újtemplomban

Több mint ötszáz diák kezdte meg a 2014/2015-ös tanévet a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében.

Itt lakni is lehet!
2014. Július 09. 09:36, szerda | Helyi

Itt lakni is lehet!

Meglepetéssel várja kollégistáit a szeptemberi tanévkezdéskor a Szent Benedek Gimnázium.

Ballagás a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében
2014. Május 01. 20:12, csütörtök | Helyi

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében 2014. május 1-jén 8:30 órakor rendezték meg a Ballagási Ünnepséget.

Gépész Napok Kiskunfélegyházán
2014. Április 10. 15:21, csütörtök | Helyi

Gépész Napok Kiskunfélegyházán

A diákok vidám zsivajától hangos a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézménye.

Szalagavató a Szent Benedekben
2014. Január 28. 14:13, kedd | Helyi

Szalagavató a Szent Benedekben

Az ember életében olykor már a megszokott időben és módon érkeznek el kiemelkedő események, amelyek életének jelentős, felejthetetlen állomásai.

Projektzáró a gépészetiben
2013. Augusztus 29. 11:36, csütörtök | Helyi

Projektzáró a gépészetiben

Tizenötmillió forintot nyert tavaly szeptemberben a kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Gépészeti és Informatikai Szakképző Iskola és Kollégium

Megköttetett a vagyonkezelői szerződés
2013. Április 23. 18:00, kedd | Helyi önkormányzati

Megköttetett a vagyonkezelői szerződés

Megköttetett a vagyonkezelői szerződés a bencések és a kiskunfélegyházi önkormányzat között

A bencéseké lesz a PG
2013. Április 18. 17:45, csütörtök | Helyi

A bencéseké lesz a PG

A város képviselő-testülete április 18-i ülésén elfogadta azt a vagyon kezelői szerződést, melynek érelmében a Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátsága megkapja a Kossuth 24. számú ingatlan használati jogát.