2024. október 24, csütörtök - Salamon

2014. Május 01. 20:12, csütörtök | Helyi
Forrás: Fábián Adrienn

Ballagás a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében 2014. május 1-jén 8:30 órakor rendezték meg a Ballagási Ünnepséget.

Az ünnepség keretében elismerték a végzős diákok tanulmányi eredményeit, és az igazgató úr ünnepi beszédét bezárólag könyvjutalmat nyújtott át a jeleskedő tanulóknak, illetve a távolugró csapat serleget vehetett át. Hagyományokhoz hűen a végzős évfolyam legkiválóbb tanulmányi eredményeit felmutató tanuló neve felkerül a faragott stafétabotra, mely egy bagoly fejét ábrázolja. Idén ezt a kitüntetést Szobodek Kristóf végzős diák kaphatta meg.