2024. április 18, csütörtök - Andrea

Felújítaná az önkormányzat a lakótelepi orvosi rendelőt
2019. November 27. 12:59, szerda | Helyi

Felújítaná az önkormányzat a lakótelepi orvosi rendelőt

Az a szóbeszéd járja, hogy bezárják a Petőfi lakótelepen a Darvas téri orvosi rendelőt. A hír valóságtartalmáról dr. Füstös Magdolna aljegyzőt kérdeztük, aki határozottan cáfolta azt.

Útlezárás a Lakótelepi futás alatt
2018. Október 15. 12:08, hétfő | Helyi

Útlezárás a Lakótelepi futás alatt

2018. október 18-án csütörtökön 13 órától – 16 óráig Lakótelepi futás lesz. Az Asztalos János utca teljes szakasza lezárásra kerül ebben az időben.

Új térplasztika ékesíti Félegyháza északi kapuját
2017. Május 16. 13:34, kedd | Helyi

Új térplasztika ékesíti Félegyháza északi kapuját

Méltó térplasztika köszönti az 5-ös úton Kecskemét felől városunkba érkezőket, melynek ünnepélyes átadására ma (május 16-án) történt meg.

Közösségi összefogással megújult a Petőfi lakótelepi kutyafuttató
2014. Október 11. 14:21, szombat | Helyi

Közösségi összefogással megújult a Petőfi lakótelepi kutyafuttató

Több napi munka után tegnap készült el és ma (október 11-én) már birtokba is vehették a Petőfi lakótelepiek a Darvas téri óvoda szomszédságában lévő megújult kutyafuttatót.

Ingyenes gyermekprogramok ma a Petőfi lakótelepen a LISZI szervezésében
2014. Augusztus 29. 09:27, péntek | Helyi

Ingyenes gyermekprogramok ma a Petőfi lakótelepen a LISZI szervezésében

A Petőfi lakótelepen működő Lakóközösségi és Információs Iroda (LISZI) ma (augusztus 29-én) délután 17 órától ingyenes, nyárzáró gyermekprogramokat szervez.

Új víztorony épül Félegyházán
2014. Június 26. 12:34, csütörtök | Helyi

Új víztorony épül Félegyházán

Ezerötszáz köbméteres víztorony épül rövidesen a Petőfi lakótelep mellett a Tanyasori és a Körösi út által körbezárt területen.

Ha a gyerekek beindulnak!
2014. Június 05. 08:35, csütörtök | Helyi

Ha a gyerekek beindulnak!

Zsákokkal, kesztyűkkel felszerelkezve, szinte futólépésben kapkodták össze a szerteszét heverő szemetet a Mezőgazdasági Szakközép- és Szakiskola tanulói.

Információs pont nyílik decemberben a Petőfi lakótelepen
2013. December 08. 09:16, vasárnap | Helyi

Információs pont nyílik decemberben a Petőfi lakótelepen

Információs és szolgáltató iroda nyílik december közepén, a Petőfi lakótelepen a dr. Holló Lajos utca 73. szám alatt.

Helyére került a Petőfi lakótelepi karácsonyfa
2013. December 07. 17:27, szombat | Helyi

Helyére került a Petőfi lakótelepi karácsonyfa

Helyére került december 6-án a város másik karácsonyfája is, amit a hagyományokhoz híven a Petőfi lakótelepi körforgalom szomszédságában állítottak fel.