2024. április 27, szombat - Zita

2020. Január 16. 11:01, csütörtök | Helyi
Forrás: kiskunfelegyhaza.hu

Csőtörés javítása miatt szünetel a távfűtés

Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. tájékoztatja a távhőszolgáltatást igénybevevő Fogyasztóinkat, hogy csőtörés javítása miatt 2020. január 17-én, pénteken 8:00 órától előreláthatólag 16:00 óráig a távfűtés szolgáltatás szünetel a használati melegvíz szolgáltatás folyamatos biztosítása mellett. A távfűtés szolgáltatás szünetelése az alábbi társasházakat érinti: Dr. Holló Lajos utca 71-83., Holló László utca 1-27., Holló László utca 2-12., továbbá a Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskolát, a Százszorszép Óvodát és a Darvas téri Bölcsődét.

A nem érintett társasházak részére a távfűtés és a használati melegvíz szolgáltatást a csőtörés helyreállítás ideje alatt folyamatosan szolgáltatjuk.

A Fogyasztók megértését és türelmét köszönik.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok