2024. április 26, péntek - Ervin

Nem zökkenőmentes a generációk közti együttműködés a munkahelyeken
2014. December 09. 11:01, kedd | Belföld

Nem zökkenőmentes a generációk közti együttműködés a munkahelyeken

Egy friss, nagymintás hazai kutatás kimutatta, hogy az eltérő generációkba tartozó munkatársak nehezebben találják meg egymással a hangot, mint saját kortársaikkal.

Munkahelyi baleset, felmondás, elmaradt táppénz és iratok – Mi a teendő?
2014. November 28. 06:00, péntek | Belföld

Munkahelyi baleset, felmondás, elmaradt táppénz és iratok – Mi a teendő?

Egy munkahelyi baleset után megszűnt közös megegyezéssel kérdezőnk munkaviszonya, a cég azonban nem számolt le ügyében, így a táppénze is elmaradt. Mit tehet? Erre válaszol az onlinejogsebesz.hu.

November 10-től húsfeldolgozók igényelhetnek technológiai fejlesztésükhöz támogatást
2014. November 11. 15:45, kedd | Belföld

Húsfeldolgozók technológiai fejlesztéséhez november 10-től, állatbetegségek megelőzéséhez 2015. januárjától igényelhető vissza nem térítendő támogatás.

Munkaügyi Központ állásajánlatai
2014. November 09. 10:00, vasárnap | Helyi

Munkaügyi Központ állásajánlatai

Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Munkaügyi Központjának állásajánlatai.

Még jelentkezhetnek a vállalatok az Európai helyes gyakorlat díjra
2014. Július 27. 10:23, vasárnap | Belföld

Még jelentkezhetnek a vállalatok az Európai helyes gyakorlat díjra

A vállalatok szeptember 12-éig jelentkezhetnek az Európai Helyes Gyakorlat díjra, amelyet a munkavédelmi szempontból példamutató cégek nyerhetnek el.

Mit NE mondj soha a főnöködnek!
2014. Május 31. 08:00, szombat | Helyi

Mit NE mondj soha a főnöködnek!

NINCS IGAZA... SEMMI ÉRTELME... MAJD MEGCSINÁLOM... EZT SENKI NEM FIZETI MEG...

Ha kiderül a terhességem, kirúgnak! – Kirúghatnak? – jogos kérdés
2014. Április 26. 06:00, szombat | Belföld

Ha kiderül a terhességem, kirúgnak! – Kirúghatnak? – jogos kérdés

Próbaidővel dolgozó kismama kereste meg az onlinejogszebesz.hu szakérőit, azzal a kérdéssel, hogy kirúghatják-e, ha rájönnek, hogy terhes. Vagy menjen veszélyeztetett terhesként táppénzre? Ne feledje, joga van kérdezni!

Állásajánlatok
2014. Április 18. 14:42, péntek | Helyi

Állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai.

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város
2014. Február 06. 08:01, csütörtök | Helyi

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város

A munkaerőpiaci igényekre épülő szakképzés a célja egyebek mellett annak a programnak, aminek elindítását február 4-én, kedden, a Rocktárban megrendezett sajtótájékoztatón jelentett be Csányi József.

Területfejlesztési fórumot tartottak a városházán
2014. Január 31. 09:13, péntek | Helyi

Területfejlesztési fórumot tartottak a városházán

A munka teremti a munkahelyet, ezért olyan termékeket kell kitalálni, átvenni, fejleszteni, ami munkahelyeket teremt.

Fórum a munkáltatóknak
2014. Január 21. 11:30, kedd | Helyi

Fórum a munkáltatóknak

Munkahelyteremtés 2014” címmel tartott munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Munkahelyteremtés 2014
2014. Január 15. 09:51, szerda | Helyi

Munkahelyteremtés 2014

E címmel tart munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.