2024. április 19, péntek - Emma

Több mint 150 ezer európai textilipari munkahely került veszélybe
2020. Július 26. 09:09, vasárnap | Külföld

Több mint 150 ezer európai textilipari munkahely került veszélybe

Több mint 150 ezer munkahely került veszélybe az európai ruházati és textiliparban a koronavírus-járvány következtében az Euler Hermes hitelbiztosító nemrég közölt tanulmánya szerint

Magyarország harmadszor is bekerült a legkedveltebb befektetési helyszínek közé
2020. Május 27. 12:02, szerda | Belföld

Magyarország harmadszor is bekerült a legkedveltebb befektetési helyszínek közé

Tavaly 101 beruházás érkezett Magyarországra.

Már elérhető a munkahelyvédelmi bértámogatás
2020. Április 17. 05:00, péntek | Belföld

Már elérhető a munkahelyvédelmi bértámogatás

A Gazdaságvédelmi Akcióterv kiemelt célja a munkahelyek védelme, helyreállítása és újak teremtése, a vállalkozások csütörtöktől pályázhatnak a munkahelyvédelmi bértámogatásra

Nyelvvizsga nélkül is megkapják a hallgatók a diplomájukat
2020. Április 07. 19:09, kedd | Belföld

Nyelvvizsga nélkül is megkapják a hallgatók a diplomájukat

Ma 75 ezer nyelvvizsga hiányában középfokú végzettséget igénylő munkakörben elhelyezkedett munkavállaló van Magyarországon.

A munkahelyéről lopott
2019. November 01. 18:54, péntek | Helyi

A munkahelyéről lopott

A kiskunfélegyházi nyomozók befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, amelynek gyanúsítottja a munkahelyéről lopott, majd többet nem ment be dolgozni. A rendőrök vádemelést javasolnak a férfi ellen.

A magyar munkavállalók 77 százaléka biztosnak látja munkahelyét
2019. Augusztus 31. 18:02, szombat | Életmód

A magyar munkavállalók 77 százaléka biztosnak látja munkahelyét

A magyar munkavállalók 77 százaléka minimum öt évre biztosnak látja a pozícióját a munkahelyén.

Az éghajlatváltozás elleni küzdelem gazdasági növekedést és új munkahelyeket eredményezhet
2019. Július 04. 19:16, csütörtök | Külföld

Az éghajlatváltozás megfelelő kezelése, a klímasemleges gazdaságra történő átállás segít megőrizni az Európai Unió (EU) versenyképességét és fenntartani a gazdasági növekedést,

Nőtt a betöltetlen munkahelyek száma az unióban
2019. Március 19. 05:00, kedd | Külföld

Nőtt a betöltetlen munkahelyek száma az unióban

Mind az Európai Unió egészében, mind az euróövezetben nőtt a betöltetlen munkahelyek aránya a múlt év negyedik negyedében - mutatják az Eurostat adatai.

Hogyan őrizzük meg a magánélet és a munka közötti egyensúlyt?
2019. Február 18. 14:15, hétfő | Helyi

Hogyan őrizzük meg a magánélet és a munka közötti egyensúlyt?

Az ember dolgozni jár be a munkahelyére, nem kaszinózni, ami igaz, azonban nem mindegy, milyen környezetben tölti azt a minimum nyolc órát.

Munkaidőben loptak egy kiskunfélegyházi üzemből
2018. December 06. 15:09, csütörtök | Helyi

Munkaidőben loptak egy kiskunfélegyházi üzemből

A kiskunfélegyházi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik a gyanú szerint először a munkatársaikat lopták meg, majd egy üzemi területről eltulajdonított autóval hagyták el a várost.

10-ből csak 3 magyar munkahely családbarát
2018. Július 11. 09:39, szerda | Helyi

10-ből csak 3 magyar munkahely családbarát

Minden második magyar családban okoz nehézséget a gyermekfelügyelet a nyári szünetben, tízből azonban mindössze három vállalat támogatja a 14 éven aluli gyermeket nevelő szülőket ezen a téren

Verekedés, késelés, ablakon kizuhanás - meghalt egy férfi egy győri munkahelyen
2018. Február 08. 11:56, csütörtök | Belföld

Verekedés, késelés, ablakon kizuhanás - meghalt egy férfi egy győri munkahelyen

Meghalt egy férfi egy győri munkahelyi verekedésben csütörtökön - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.