2024. április 24, szerda - György

Munkahelyteremtő pályázat
2014. Január 10. 17:17, péntek | Helyi

Munkahelyteremtő pályázat

A Nemzetgazdasági Minisztérium a mikro-, kis- és középvállalkozások számára munkahely-teremtő beruházási pályázatot hirdet, melynek kódjele: NFA-2014-KKV.

Medve a határon
2013. December 04. 13:40, szerda | Belföld

Medve a határon

A stabil hőkamera kezelője szokatlan állat hőképét látta a monitoron. Egy medve alakja körvonalazódott ki előtte.

Megyei Sakk hírek
2013. November 18. 14:20, hétfő | Helyi sport

Megyei Sakk hírek

Az 5. fordulóval búcsúztatták az évet november 17-én a Nemzeti Sakk Csapatbajnokság résztvevői, melynek eredményei a következőképp alakultak:

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből
2013. November 05. 11:47, kedd | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette Sz. Péter 19 éves kiskőrösi lakost.

Rangadót nyert a KHTK
2013. Október 28. 10:06, hétfő | Helyi sport

Rangadót nyert a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 11. fordulójában a dobogósok összecsapását rendezték Kiskunfélegyházán. A két csapat az előző szezonban is fordulatos gólgazdag mérkőzéseket játszott.

Félegyházán választják meg a megye szépét!
2013. Október 17. 10:53, csütörtök | Helyi

Félegyházán választják meg a megye szépét!

Városunk ad helyet november 8-án a XXVI. Miss Alpe Adria International Magyarország & Megye Szépe 2013. versenynek.

A rezsicsökkentéssel összefüggésben a fogyasztóvédők is ellenőrzik a szolgáltatókat
2013. Október 10. 12:58, csütörtök | Belföld

Bács-Kiskun megyében valamennyi közüzemi szolgáltató eleget tett rezsicsökkentési, illetve az azzal kapcsolatos tájékoztatási kötelezettségének.

Ebzárlat után legeltetési tilalom!
2013. Október 01. 09:10, kedd | Helyi

Ebzárlat után legeltetési tilalom!

Kecskeméten és Kiskunfélegyházán rendellenesen viselkedő rókát észleltek. Az esetekkel kapcsolatban elvégzett laboratóriumi vizsgálatok igazolták a veszettség gyanúját

Vádemelési javaslat négy uzsorás ellen
2013. Május 14. 15:27, kedd | Kék hírek

Vádemelési javaslat négy uzsorás ellen