2024. április 26, péntek - Ervin

2013. November 18. 14:20, hétfő | Helyi sport
Forrás: - Seres László -

Megyei Sakk hírek

Az 5. fordulóval búcsúztatták az évet november 17-én a Nemzeti Sakk Csapatbajnokság résztvevői, melynek eredményei a következőképp alakultak:

NB-I/B Maróczy csoport:
Tóth László SE – Vasas SC (7 – 5)
A kecskemétiek a győzelemmel egy helyet javítottak, a 4. helyre jöttek fel.

NB-II. Asztalos csoportban nem volt forduló (ott 10-csapat van), így a Bajai SSC maradt a 3. helyen.

NB-II. Tóth csoport:
Újszászi VVSE – Félegyháza-Csongrád (10 – 2)
TÁKISZ SE – Gyulai SE (5,5 – 6,5)
Röszkei SK – Tóth László SE-2 (8 – 4)

Ebben a csoportban nem hozott sikert az évzáró forduló, csapatank a tabella alján helyezkednek el.

A következő forduló már a jövő évben lesz:

VI. forduló 2014. február 2.

Tóth László SE – Pénzügyőr SE-2
Abonyi SE – Tóth László SE-2
Félegyháza–Csongrád – TÁKISZ SE
a Bajai SSC még akkor is szabad!

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.