2024. április 25, csütörtök - Márk

A rendőrség célja a kiegyensúlyozott közbiztonság megteremtése a nyári szezonban
2019. Május 30. 14:01, csütörtök | Belföld

A kiegyensúlyozott közbiztonság megteremtése a fő cél a nyári szezonban mind a Balaton, mind a Velencei-tó esetében, ugyanis a turisták körében ez szerepel a második helyen a nyaralási célpontok kiválasztásakor

Ne csak zöld, hanem biztonságos is legyen Félegyháza
2018. Augusztus 08. 11:46, szerda | Helyi

Ne csak zöld, hanem biztonságos is legyen Félegyháza

Horváth Tamás, az MSZP félegyházi szervezetének vezetője interpellációt nyújtott be a város polgármestere számára, melyben kérte, hogy tegyen intézkedéseket a közbiztonság növelésére.

Szakértő szerint romlott Németország közbiztonsága
2017. Szeptember 24. 14:01, vasárnap | Külföld

Szakértő szerint romlott Németország közbiztonsága

Jelentősen romlott a közbiztonság Németországban a migránsok tömeges befogadása óta - mondta Georg Spöttle biztonságpolitikai szakértő vasárnap reggel az M1 aktuális csatornán.

Új eszköz segíti a bűnözők elleni küzdelmet
2015. November 06. 12:38, péntek | Helyi

Új eszköz segíti a bűnözők elleni küzdelmet

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság egy új, korszerű eszközzel bővült, melyet városunk Önkormányzata ajánlott fel a közbiztonság növelése érdekében.

Fokozott ellenőrzés az egész ország területén
2015. Szeptember 14. 13:47, hétfő | Helyi

Fokozott ellenőrzés az egész ország területén

Az országos rendőrfőkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el az ország egész területén.

Az ünnepi forgatagban is vigyázzunk értékeinkre!
2014. December 04. 10:01, csütörtök | Helyi

Az ünnepi forgatagban is vigyázzunk értékeinkre!

Az ünnepek közeledtével fokozott figyelmet érdemes fordítanunk értékeink védelmére. A karácsonyi bevásárlások szinte mágnesként vonzzák a zsebtolvajokat.

Térfigyelő kamerák vigyázzák biztonságunkat
2014. Október 11. 07:43, szombat | Helyi

Térfigyelő kamerák vigyázzák biztonságunkat

Négy darab térfigyelő kamerát szereltek fel a városba bevezető utaknál.

Tizenhat térfigyelő kamera kerül a szociális otthonok épületire
2014. Augusztus 12. 12:57, kedd | Helyi

Tizenhat térfigyelő kamera kerül a szociális otthonok épületire

A közel 800 ezer forintos vissza nem térítendő támogatás lehetőséget teremt, hogy nyolc-nyolc térfigyelő kamerát helyezzenek el a Csanyi úti és a Nádasdy utcai szociális otthon épületén

Milyen önvédelmi eszközt hordhatunk magunknál?
2013. December 10. 21:35, kedd | Kék hírek

Milyen önvédelmi eszközt hordhatunk magunknál?

Magyarország Alaptörvénye szerint az önvédelem alkotmányos alapjogunk, melynek értelmében mindenkinek joga van törvényben meghatározottak szerint a személye, illetve a tulajdona ellen intézett támadás elhárításához.

Állandó rendőri jelenlét a megyében
2013. Június 11. 13:10, kedd | Kék hírek

Állandó rendőri jelenlét a megyében

Bács-Kiskun megyében 2013. június 11-én 886 rendőr lát el árvízvédelemmel kapcsolatos rendőri feladatokat, közülük 724 fő készenléti szolgálati formában