2024. május 1, szerda - Fülöp

Karácsonyi Fúvószenekari Hangverseny
2016. December 08. 12:06, csütörtök | Helyi

Karácsonyi Fúvószenekari Hangverseny

A Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar és a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar december 17-én és 18-án ünnepi hangversenyt tart a 608-as iskola tornacsarnokában.

260 éve született Mozart
2016. November 08. 13:39, kedd | Helyi

260 éve született Mozart

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját Wolfgang Amadeus Mozart születésének 260. évfordulójából megrendezett hangversenyre ma (november 8-án) 17 órai kezdettel.

Nemzetközi zenekari hangverseny a Szent István templomban
2016. Október 21. 09:42, péntek | Helyi

Nemzetközi zenekari hangverseny a Szent István templomban

A Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar vendégeként látogat városunkba Németországból a Marsbergi Carlos-Magnus Gimnázium két zenekara.

Dalolva köszöntötték az őszt
2016. Szeptember 27. 08:28, kedd | Helyi

Dalolva köszöntötték az őszt

Kinek mit jelent az ősz? A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeptember 24-én tartott hangversenye minden érzést körülölelt, amely ősszel hatalmába keríthet minket.

Kórushangversenyek a testvérvárosban
2016. Július 04. 21:21, hétfő | Helyi

Kórushangversenyek a testvérvárosban

A Zenebarátok Kórusa június végén olasz testvérkórus meghívására Feltrébe utazott vendégszereplésre.

Versenybe szálltak a fúvósok hétvégén
2016. Május 10. 11:19, kedd | Helyi

Versenybe szálltak a fúvósok hétvégén

Május 7-én (szombaton) került megrendezésre a Kiskun Múzeum udvarán a Duna-Tisza Közi Ifjúsági Fúvószenekari Találkozót és Versenyt.

Követendő a példa
2016. Március 23. 09:51, szerda | Helyi

Követendő a példa

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanári kara hangversenyt tartott az intézmény diákjainak és az érdeklődő nagyközönség számára március 22-én.

Vidám Tavaszi Hangversenyre invitáljuk
2016. Február 18. 08:29, csütörtök | Helyi

Vidám Tavaszi Hangversenyre invitáljuk

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt március 5-én 18 órakor tartandó hangversenyére.

Angyali énekekbe töltötték szívük melegét
2016. Január 07. 10:39, csütörtök | Helyi

Angyali énekekbe töltötték szívük melegét

Immáron 10. alkalommal kerül megrendezésre az „Éneklő Félegyháza” program keretében vízkereszti városi kórusfesztivál január 6-án.

Dallal köszöntötték a karácsonyt a Móra Gimnázium diákjai
2015. December 19. 09:01, szombat | Helyi

Dallal köszöntötték a karácsonyt a Móra Gimnázium diákjai

December 18-án tartották hagyományos karácsonyi hangversenyüket a Móra Gimnázium tanulói a Szent István templomban.

Dalok a közgés diákoktól Karácsony Ünnepén
2015. December 19. 07:45, szombat | Helyi

Dalok a közgés diákoktól Karácsony Ünnepén

A Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskola december 18-án a Sarlós Boldogasszony templomban tartotta hagyományos karácsonyi ünnepségét.

Énekükkel Betlehem csillagát vitték a kórház falai közé
2015. December 17. 09:34, csütörtök | Helyi

Énekükkel Betlehem csillagát vitték a kórház falai közé

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Klubja december 16-án (szerdán) a Kiskunfélegyházi Városi Kórházba látogatott, hogy adventi koncertjükkel belopják a karácsonyi hangulatot az ott dolgozók szívébe is.