2024. április 25, csütörtök - Márk

Kiskunfélegyházi polgármester: manipulált felvételekkel zsarolnak
2014. Augusztus 26. 08:30, kedd | Helyi önkormányzati

Kiskunfélegyházi polgármester: manipulált felvételekkel zsarolnak

Rendőrségi feljelentést tesz Kiskunfélegyháza fideszes polgármestere, mert – mint mondta – manipulált hangfelvételekkel zsarolják, és arra próbálják rávenni, hogy lépjen vissza az indulástól az önkormányzati választáson.

Szemetel a szomszéd! Kirakhatok-e kamerát házamra? – jogos kérdés
2014. Április 30. 06:00, szerda | Belföld

Szemetel a szomszéd! Kirakhatok-e kamerát házamra? – jogos kérdés

Törvénybe ütköző-e, ha kamera kerül a házra, lakásteraszra – kérdezi egy olvasó, akinek a szomszéd szemetelési szokásaival gyűlt meg a baja. A jogi szakértő válaszol! Ne feledje, joga van kérdezni!

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán
2014. Február 26. 09:04, szerda | Helyi

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán

A Rocktár életében fontos mérföldkő ez, mert ezután profi körülmények között készíthetnek hangfelvételt a zenekarok, nem kell elutazni drága stúdiókba, sőt még koncertekről is készülhetnek felvételek.

Elképesztő kisfilm Budapestről
2013. November 19. 16:32, kedd | Belföld

Elképesztő kisfilm Budapestről

Semmihez sem hasonlíthatók az égből készült felvételek a fővárosról

Trükkös tolvajok az italdiszkontban
2013. Szeptember 11. 09:11, szerda | Kék hírek

Trükkös tolvajok az italdiszkontban

Lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást a Kecskeméti Rendőrkapitányság Tiszakécskei Rendőrőrs ismeretlen tettesek ellen

2012. Május 02. 14:09, szerda | Külföld

Videó a hajóbaleset előtti utolsó percekről

Új videót mutattak be a közel két évvel ezelőtti philadelphiai kacsahajó-balesetről a két magyar áldozat szüleinek ügyvédjei kedden, philadelphiai sajtótájékoztatójukon – jelentette a CBSlocal hírportál.

2012. Április 30. 14:09, hétfő | Belföld

3,2 milliárd pixelt tud majd a fényképező

A világ legnagyobb felbontású fényképezőgépével, 3,2 milliárd pixeles CCD kamerával működik majd a Chilében épülő, hatalmas teljesítményű teleszkóp, az LSST.

2012. Március 25. 14:15, vasárnap | Bulvár

Gyanúsan tökéletes Beyoncé alakja

Tíz héttel a szülés után Beyoncén nyoma sincs azoknak a plusz kilóknak, amelyek állítása szerint a terhessége alatt szedett fel. Sokak szerint ez egy újabb bizonyíték arra, hogy nem is ő hozta világra a lányát.

2012. Március 15. 07:13, csütörtök | Belföld

Elkészítette a MaSat az első magyar műholdas űrfelvételeket

Magyarország első műholdja, a Masat-1 2012. március 8-án elkészítette első saját űrfelvételét. A kép Afrika déli részét ábrázolja. Az első felvételt továbbiak követték Ausztráliáról és az Antarktiszról.

2011. November 04. 14:49, péntek | Bulvár

Megvakulhat Bajor Imre

Bajor Imre majd' két hete él abban a tudatban, hogy hirtelen jött és örömmel fogadott látásjavulása a szürke hályog első tünete.

2011. Október 29. 14:49, szombat | Bulvár

Benyúltak Cicciolinának

Cicciolina ismét Magyarországon járt, s ahogy legutóbb tette, melleivel ismét okozott egy kis felfordulást a TV2 Frizbi Hajdú Péterrel című műsorának felvételén.

2011. Október 20. 14:29, csütörtök | Kék hírek

Felvette a bűncselekményt

Kamera felvétele buktatott le fatolvajokat a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Sály község határában – tudatta a rendőrség szerdán.