2024. április 26, péntek - Ervin

Télűző farsangi mulatság
2016. Január 07. 13:37, csütörtök | Helyi

Télűző farsangi mulatság

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár minden kedves mulatni, szórakozni, beöltözni vágyót január 30-án egy fergeteges farsangi mulatságra.

Vízkereszt napja van, Jézus megjelenését ünneplik
2016. Január 06. 08:21, szerda | Helyi

Vízkereszt napja van, Jézus megjelenését ünneplik

Vízkereszt Jézus Krisztus megjelenésének ünnepe, amelyet a katolikus egyház január 6-án tart parancsolt ünnepként.

Farsangi mulatság kortalanul
2015. Február 07. 17:13, szombat | Helyi

Farsangi mulatság kortalanul

Farsangi családi délelőttre várták a gyerekeket és a felnőtteket ma (február 7-én) a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmába. A családi szombat délelőttre ez alkalommal is szép számmal érkeztek érdeklődők.

Farsang a KÉSZ ARÉNÁBAN
2014. Február 22. 17:19, szombat | Helyi

Farsang a KÉSZ ARÉNÁBAN

Farsangi Mulatságot tartott a KÖÁI

Farsangoljunk!
2014. Február 07. 19:58, péntek | Belföld

Farsangoljunk!

Itt a farsangi szezon. Rengeteg farsangi program van az országban, mi kiválogattunk párat, nézelődjetek!

Nagyszabású farsang a városi sportcsarnokban
2013. Március 18. 09:52, hétfő | Helyi

Nagyszabású farsang a városi sportcsarnokban

Több mint kilencszáz gyermek lépett fel február 16-án a Kiskunfélegyházi Összevont Általános Iskola farsangján a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.