2024. április 24, szerda - György

Évet értékeltek a Koppány Íjászok
2018. December 28. 21:17, péntek | Helyi

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

A Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sportegyesület kilencedik éve működik Kiskunfélegyházán. Az egyesület célja a hagyományőrzés, a hagyománytisztelés, az íjászat népszerűsítése

2018. Október 08. 12:37, hétfő | Helyi sport

Eredményesen versenyeztek a Turul Koppány Íjászai

2018. szeptember 30-án szervezték Gyulán a szokásos 147 lövéses történelmi íjász erőpróbát. A Koppányok 3 fővel utaztak a versenyre.

2018. Szeptember 20. 13:51, csütörtök | Helyi

Eredményesen versenyeztek a Turul Koppány Íjászai

2018. szeptember 8-án Kiskunfélegyházán rendezte meg a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület a Dél-Alföldi Régiós Történelmi Versenysorozat 6. fordulóját, ami egyben a döntő helyszíne is volt.

Mindenki dobogóra állhatott
2018. Szeptember 17. 09:17, hétfő | Helyi sport

Mindenki dobogóra állhatott

2018. szeptember 15-én Abonyban a Kiskunfélegyházi Birkózó SE csapatából tíz fő vett részt egy felkészülési versenyen, ahol a legfiatalabbak megmutathatták tudásukat.

Régiós, Öröm, Országos, Nemzeti és Világbajnokságon Versengtek Augusztusban a Koppányok
2018. Augusztus 27. 11:32, hétfő | Helyi sport

A Félegyházi Turul Koppány Íjászai HSE tagjai augusztus hónapban is sok élménnyel gazdagodtak, több rangos versenyre vitték a városunk jó hírnevét.

Egy hétvégén két sikeres verseny
2018. Július 18. 10:15, szerda | Helyi sport

Egy hétvégén két sikeres verseny

A DMTK-KVSE Aquasport triatlonistái szombaton, triatlon versenyen, vasárnap aquatlon versenyen vettek részt és értek el nagyon szép eredményeket.

Szép eredmények a regionális díjugrató versenyen
2018. Július 16. 16:55, hétfő | Helyi sport

Szép eredmények a regionális díjugrató versenyen

A múlt héten a Airvent Lovas Club regionális díjugrató versenyen a Félegyházi Lovas Klubot Erki Fanni, Kormos János, Rózsa Gitta, Szabó Gréta, Tóth Réka képviselte.

Megemlékezés, DAR 4 és Kvalifikáció
2018. Június 06. 08:38, szerda | Helyi sport

Megemlékezés, DAR 4 és Kvalifikáció

2018. június 03-án a Szegedi Szittyaföldön versenyeztek a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sportegyesület tagjai, a Koppányok 20 fővel képviselték a városunkat.

Két íjászverseny egy hétvégén
2018. Április 16. 22:11, hétfő | Helyi sport

Két íjászverseny egy hétvégén

Délegyházán és Szegeden jártak a KHTK – FÉNYPÁRDUCOK ÍJÁSZ SZAKOSZTÁLY tagjai az elmúlt hétvégén.

Választás 2018 - 88,57 százalékos feldolgozottság - Országos listás összesítés
2018. Április 08. 23:54, vasárnap | Belföld

Választás 2018 - 88,57 százalékos feldolgozottság - Országos listás összesítés

Az országos listákra leadott szavazatok 88,57 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő:

Vasárnap késő este várható majd az előzetes választási eredmény
2018. Április 07. 16:27, szombat | Belföld

Vasárnap késő este várható majd az előzetes választási eredmény

Vasárnap késő este 11 óra után, éjfél körül várható az országgyűlési választás előzetes eredménye a Nemzeti Választási Iroda (NVI) várakozása szerint - közölte az iroda elnöke.

Húsvétkor Egerben jártak a Koppány íjászok
2018. Április 06. 17:03, péntek | Helyi sport

Húsvétkor Egerben jártak a Koppány íjászok

Ezúttal nem locsolkodni mentek Húsvét vasárnapján Egerbe a Turul Koppány Íjászok, hanem Történelmi Íjász Ob kvalifikációs versenyre.