2024. április 19, péntek - Emma

2019. Január 14. 20:00, hétfő | Helyi sport
Forrás: Dinnyés Gyula

Megkezdték a versenyszezont a Turul Koppány íjászok

2019. január 12-én szombaton az ideiglenes határon túlra Kisjenőre utaztak megmérettetni íjász tudásukat.

A Phonix Archery által rendezett teremversenyre jelentkeztek íjászaink, azonban az útviszonyok majdnem keresztbe húzták a tervet. Mégis sikerült a kiutazás. a Koppányok 5 fővel képviselték Kiskunfélegyháza várost és a Koppány családot. Szeibert Imre csapatvezetésével Bicskeiné Csányi Mária, Sárkány Szabina, Boldog Bence és Kis Csaba vágott neki az útnak. Nagy kihívásokkal, nehézségi trükkökkel épített teremíjász pályán kellett erős mezőnyben versenyezniük. A versenyt a jó hangulat, erős mezőny, jó pálya, kiváló szervezés jellemezte. A végén játékos vetélkedők, karikás bemutató volt.
Sárkány Szabina kategóriatársait magasan megelőzve 478 ponttal az első helyen végzett! E kimagasló eredményéhez hozzá tartozik, hogy ha Szabina egy kategóriával följebb (felnőtt nő) nevezett volna, ott is mindössze pár ponttal maradt volna le az első helyről.
Bicskeiné Csányi Mária pusztai, tiszteletreméltó kategóriában 308 ponttal első,
pusztai, felnőtt férfi kategóriában Szeibert Imre 500 ponttal ötödik, Boldog Bence 438 ponttal nyolcadik, Kis Csaba 419 ponttal a középmezőnyben a 11. lett.

Ez idő alatt a Koppányok néhány fővel egy megtisztelő családi eseményen vettek részt, ahol két Koppány íjász mondta ki a boldogító igent!

Dinnyés Gyula Koppányíjász

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.