2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Ismét remekeltek a félegyházi triatlonosok
2019. November 06. 19:13, szerda | Helyi sport

Ismét remekeltek a félegyházi triatlonosok

Marcaliban rendezték meg a duatlon diákolimpia „A” kategóriás döntőjét, melyen a DMTK-KVSE triatlonistái ismét szép sikereket értek el.

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon
2019. Június 10. 19:42, hétfő | Helyi sport

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon

Június 8-án rendezték meg az V. BÚI Országos Triatlon Ranglista Versenyt és másnap a Triatlon Mix-váltócsapat Országos Bajnokságot Lengyeltótiban.

Sikeres versenyzéssel kezdték az évet a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái
2019. Január 22. 09:28, kedd | Helyi sport

Január 19-én rendezték Kecskeméten a III. Violin Jótékonysági Futást, amelyen a kiskunfélegyházi triatlonisták10 fővel képviseltették magukat.

5 arany, 2 ezüst és 6 bronz érmet gyűjtöttek a DMTK-KVSE sportolói a XXVII. Kalocsa Kupa Úszóversenyen
2018. November 15. 17:09, csütörtök | Helyi sport

2018. november 11-én rendezte meg a Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület a XXVII. Kalocsa Kupa úszóversenyt.

3 arany, 2 bronz a nágocsi Duatlon Ranglistás versenyen
2018. Szeptember 25. 15:29, kedd | Helyi

3 arany, 2 bronz a nágocsi Duatlon Ranglistás versenyen

Európa trónjára ült ismét Hajdú László a DMTK-KVSE Aquasport vezetőedzője
2018. Szeptember 21. 15:11, péntek | Helyi sport

Európa trónjára ült ismét Hajdú László a DMTK-KVSE Aquasport vezetőedzője

Európa-bajnokságon szerepelt Hajdú László, a Bácsvíz-KVSC masters versenyzője.

Olaszországban jártak a DMTK-KVSE triatlonistái
2018. Szeptember 04. 19:44, kedd | Helyi sport

Olaszországban jártak a DMTK-KVSE triatlonistái

A DMTK-KVSE félegyházi triatlonistái meghívást kaptak az immár 30-dik alkalommal megrendezett Giro delle Mura nemzetközi futóversenyre Olaszországba, Feltre városába.

I. Túri Fullánkok Nemzetközi Vízilabda Fesztivál
2018. Augusztus 15. 08:27, szerda | Helyi sport

I. Túri Fullánkok Nemzetközi Vízilabda Fesztivál

A DMTK-KVSE AQUASPORT SE kiskunfélegyházi vízilabda szakosztálya két csapattal vett részt az öt napos I. Túri Fullánkok Nemzetközi Vízilabda Fesztiválon, amelynek a teljes költségét az egyesület fizette.

Újabb triatlonos aranyérem
2018. Július 25. 15:06, szerda | Helyi

Újabb triatlonos aranyérem

Az elmúlt hétvégén a Fadd-Domboriban megrendezett Triatlon Ranglistás versenyen jártak a DMTK-KVSE kiskunfélegyházi triatlonosai. Az egyesület 6 lánya egy 34 éves múlttal rendelkező versenyen vett részt.

Tiszaújvárosban gáláztak a DMTK-KVSE AQUASPORT triatlonistái
2018. Július 10. 13:54, kedd | Helyi sport

Tiszaújvárosban gáláztak a DMTK-KVSE AQUASPORT triatlonistái

Aranyérem a Triatlon Ranglista versenyen Baján
2018. Június 28. 12:05, csütörtök | Helyi

Aranyérem a Triatlon Ranglista versenyen Baján

Az idén 13. Mogyi Triatlon Ranglista versenyen voltak hétvégén a DMTK-KVSE félegyházi triatlonistái.